Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.10.2017 12:55
Call of Duty WW2 zajmie sporo miejsca na dysku PS4
1484V

Call of Duty WW2 zajmie sporo miejsca na dysku PS4

Call of Duty WW2 zajmie na dysku PlayStation 4 sporo miejsca. Jeden z użytkowników Reddita trafił na zdrapkę z cyfrowym egzemplarzem gry.

Jeszcze trochę i w Call of Duty WW2 będziemy mogli w końcu zagrać. Tymczasem pojawiają się kolejne informacje: poznaliśmy część polskiej obsady aktorskiej, pełną listę trofeów i jeszcze wcześniej - masę szczegółów, które wyciekły w ramach otwartych testów beta na PC.

Call of Duty WW2 - poznaliśmy listę trofeów

Jeden z użytkowników serwisu Reddit trafił na zdrapkę upoważniającą do zakupu cyfrowego egzemplarza Call of Duty WW2. Według informacji zawartych na opakowaniu, gra w wersji na PlayStation 4 wymagać będzie minimum 80 gigabajtów wolnego miejsca. Dla porównania: wersja na Xbox One wymaga dwukrotnie mniej.

Wychodzi więc na to, że gracze posiadający PlayStation 4 Pro doczekają się znacznie lepszej jakości tekstur. To samo czeka użytkowników konsoli Microsoftu, ale najpewniej dopiero po aktualizacji na rzecz konsoli z dopiskiem "X" - takowych na półkach oczywiście jeszcze nie ma.

Call of Duty WW2 ma pojawić się 3 listopada. Z jednej strony gra wierna będzie klasyce, bo trzymać się będzie "przyziemnych" rozwiązań w mechanice i w założeniu realistycznie pokazywać okrucieństwo i dramat drugiej wojny światowej. Zgoła inaczej sytuacja ma się w trybie wieloosobowym, gdzie obecna będzie poprawność polityczna i owoce dzisiejszych trendów, mających przyciągać graczy na bardzo długi czas. Pojawią się więc skrzynki z losową zawartością i ulepszenia dla broni, które można było przetestować w ramach zamkniętej bety na PlayStation 4. Jak będzie funkcjonować reszta elementów? Najpewniej dowiemy się dopiero po premierze lub z jakichś wrażeń przedpremierowych.

Call of Duty WW2 - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/WWII/comments/784n3c/ps4_requires_80gb_minimum/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 PlayStation 4 Sledgehammer Games