Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.10.2017 09:53
Star Wars Battlefront 2 - kampania fabularna będzie krótka
856V

Star Wars Battlefront 2 - kampania fabularna będzie krótka

Star Wars Battlefront 2 pokazało się ostatnio na zwiastunie fabularnym i fragmentach z faktyczną rozgrywką. Teraz dowiadujemy się ile czasu zajmie poznanie tej "epickiej" opowieści i... wychodzi na to, że niektórzy zrobią to na jednym posiedzeniu.

Star Wars Battlefront 2 ma być znacznie lepsze od swojego poprzednika: obecność trybu fabularnego, więcej atrakcji w trybach wieloosobowych i tym podobne. Zapowiedzi zdecydowanie na to wskazują, choć otwarte testy beta utwierdziły niektórych, że w grze nie mają czego szukać. Może ewentualnie tryb fabularny? Cóż, po obejrzeniu fragmentów można stwierdzić, że raczej będzie to samouczek przygotowujący do trybu wieloosobowego.

Star Wars Battlefront 2. Mamy rozgrywkę z trybu fabularnego

To samo można stwierdzić po dowiedzeniu się ile zajmie ukończenie wątku fabularnego. Szczegółem podzielił się David Robillard, który wraz z resztą pracowników Motive przygotowuje kampanię fabularną. Jak się okazuje, ukończenie fabuły Star Wars Battlefront 2 zajmie około 5-7 godzin.

Pomyśleliśmy, że około 5-7, może 8 godzin to odpowiedni czas. Chcieliśmy skupić się na przygodzie rodem z Gwiezdnych Wojen, aby gracze mogli doświadczyć jej bez niepotrzebnego przeciągania.

Entuzjaści wszelakich opowieści mogą poczuć się lekko zawiedzeni, bo przecież to zaledwie dwa posiedzenia. Deweloper wspomniał o 5 godzinach, więc można spokojnie przypuszczać, że kampania fabularna jest po prostu krótka i niektórzy z nas ukończą ją nawet na jednym posiedzeniu. Z drugiej strony, ta gra to przede wszystkim rozgrywki wieloosobowe i to na ich rzecz idzie większość środków. Wydaje mi się jednak, że większość z nas liczyła na coś większego, skoro zajęło się tym osobne studio. No ale to Electronic Arts, dla którego nie liczą się gry liniowe i nastawione na poznawanie opowieści.

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się 17 listopada. W kampanii fabularnej wcielimy się w żołnierza Imperium - kobietę imieniem Iden Versio. Wydarzenia zostały osadzone po "Powrocie Jedi" i mają stanowić uzupełnienie uniwersum. Poniżej znajdziecie zwiastun fabularny.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun fabularny

 

Źródło: https://press-start.com.au/news/playstation/2017/10/20/star-wars-battlefront-iis-single-player-campaign-will-last-5-7-hours/

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap