Jakub Barwiak Jakub Barwiak 23.10.2017 22:31
Stranger Things 2. Są pierwsze recenzje
807V

Stranger Things 2. Są pierwsze recenzje

Stranger Things wziął wszystkich z zaskoczenia, stając się jednym z największych hitów w portfolio Nefliksa. W piątek zadebiutuje drugi sezon tego serialu, w sieci pojawiły się pierwsze recenzje drugiej serii tej produkcji. Jest dobrze!

Według pierwszych recenzji, drugi sezon Stranger Things zachowuje ducha swojego poprzednika. Serial jest pełen zabawy i uroku. Fani mogą mieć więc nadzieję, że Stranger Things 2 spełnia oczekiwania jakie wokół niego narosły.

Czy Waszym zdaniem bohaterowie Stranger Things będą zaliczani do klasyków tak jak Indy?

Drugi sezon Stranger Things rozpoczyna się około rok po wydarzeniach z pierwszej serii, w okolicach Halloween w 1984 roku. Życie w Hawkins w większości wróciło do normy, jednak główni bohaterowie wciąż mierzą się z traumą spowodowaną wydarzenia sprzed roku (zniknięcie Willa, morderstwo Barb, zniknięcie jedenastki i całe zamieszanie z „innym wymiarem”). Oczywiście spokój nie trwa długo, gdy miasteczko po raz kolejny nawiedzają wydarzenia z pogranicza normalności.

Krytycy w większości zgadzają się co do tego, że drugi sezon Stranger Things uchwycił magię swojego poprzednika. Recenzenci chwalą również przedstawienie zarówno starych postaci, jak i nowych. Główną wadą ma być sposób opowiadania historii, bardzo podobny do tego z pierwszego sezonu, co czyni z „dwójki” produkcję bardziej przewidywalną w tym aspekcie. Niektórym mogą nie podobać się również liczne odniesienia do lat 80-tych, zwielokrotnione w stosunku do pierwszego sezonu.

Pierwszy sezon Stranger Things nie był produkcją pozbawioną wad, jednak jego urok i barwne postaci sprawiły, iż serial zyskał sobie masę fanów. Wygląda na to, iż druga seria powinna ich zadowolić. Premiera już w ten piątek na serwisie Netflix.

Źródło: http://screenrant.com/stranger-things-season-2-reviews-preview/

Tagi: Netflix nostalgia stranger things

Nie przegap