Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.10.2017 22:39
Punisher. Zwiastun i data premiery serialu Netfliksa
505V

Punisher. Zwiastun i data premiery serialu Netfliksa

Fani Marvela czekali na tą chwilę od pewnego czasu, ale w końcu stało się. Netflix podał datę premiery pierwszego sezonu Punishera i opublikował przy okazji nowy zwiastun serialu.

Pierwszy sezon Punishera zadebiutuje na platformie Netflix już w przyszłym miesiącu, konkretnie 17-ego listopada. Początkowo spodziewano się, iż Marvel i Netflix ogłoszą datę premiery serialu na Comic Conie w Nowym Jorku, jednak ze względu na strzelaninę w Las Vegas, panel Punishera został odwołany.

Bright - film Netfliksa z nowym materiałem promocyjnym

W rolę tytułowego bohatera (?) wcieli się Jon Bernthal, znany z serialu Walking Dead, który w postać mściciela wcielał się już w ostatni sezonie Daredevila. Za Punishera odpowiada Steve Lightfoot (Hannibal), który obiecuje, że solowy show tego bohatera będzie równie brutalny i mroczny, jak pierwsze pojawienie się Franka Castle w MCU.

Punisher - drugi zwiastun serialu

Dla tych którzy nie wiedzą kim jest Punisher, krótka notka. W komiksie Frank Castle to były żołnierz, który jako jedyny przeżył masakrę swojej rodziny z rąk mafii. W efekcie tego Castle poprzysięga zemstę i przeistacza się w Punishera, który bierze sprawiedliwość we własne, brutalne ręce. W wersji serialowej to nowojorski policjant, który po godzinach rozprawia się z kryminalistami w bardziej bezpośredni sposób.

Co ciekawe, Punisher zadebiutuje w podobnym okresie co Liga Sprawiedliwości, oraz Marvel’s Runaways (serial dla platformy Hulu). Listopad będzie więc ekscytującym miesiącem dla fanów komiksu.

Fabuła serialu skupi się na tajemnicy sięgającej głębiej, niż przestępcze podziemie Nowego Jorku. W próbie rozwikłania jej, Punisherowi pomoże m.in. Karen Page, przenikliwa dziennikarka, w tej roli Deborah Ann Woll.

Przypomnijmy, Punisher zadebiutuje już 17-ego listopada na platformie Netflix. Pierwszy sezon serialu będzie liczył 13 odcinków.

Tagi:

Nie przegap