Daniel Stroński Daniel Stroński 19.10.2017 19:36
Star Wars Battlefront 2. Mamy rozgrywkę z trybu fabularnego
576V

Star Wars Battlefront 2. Mamy rozgrywkę z trybu fabularnego

Star Wars Battlefront 2 pokazało dziś nowy zwiastun fabularny, ale nie musimy polegać na samych cutscenkach. Do Sieci trafiły pierwsze wrażenia i fragmenty rozgrywki z kampanii dla jednego gracza!

Star Wars Battlefront 2, w odróżnieniu od swojej poprzedniczki od DICE, będzie miało kampanię fabularną - i to nie byle jaką, bo wcielimy się w komandor Iden Versio stojącą po stronie Imperium. Dowodzi ona oddziałem do zadań specjalnych Inferno, odznaczając się skutecznością zarówno w pilotażu, jak i walce na powierzchniach planet. Szykują się więc zróżnicowane misje, co może zaprocentować później w trybie wieloosobowym.

Star Wars Battlefront 2 otrzymało dziś nowy zwiastun fabularny

Wybrani przez EA szczęśliwcy mieli okazję sprawdzić pierwsze półtorej godziny kampanii i wrażenia są bardzo pozytywne. Zaczyna się od przesłuchania pojmanej przez Rebeliantów Versio. Ma ona być elementem uczłowieczającym Imperium, które przez tyle lat było bezduszną, bezlitosną stroną odwiecznego konfliktu dobra ze złem. Całość fabuły rozpoczyna się na moment przed końcówką Powrotu Jedi, by następnie pokazać, co działo się po finale szóstego epizodu.

Poniżej znajdziecie materiał serwisu Eurogamer wykorzystujący około 8 minut materiału z trzech pierwszych misji. Widać tam m.in. małego droida głównej bohaterki, który umożliwia infiltrację lokacji, włącznie z oznaczaniem przeciwników i rażenie pojedynczych jednostek prądem. Versio posiada też kilka umiejętności specjalnych - zarówno w bezpośredniej walce, jak i pilotując myśliwiec. Wszystko to dostaniemy już za miesiąc, gdyż premiera Star Wars Battlefront 2 została zaplanowana na 17 listopada.

Star Wars Battlefront 2 - fragmenty kampanii fabularnej

 

Źródło: Eurogamer, PS Blog

Tagi:

Nie przegap