Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.10.2017 19:03
Dragon Ball: Xenoverse 2. Do gry trafią Tapion i Android 13
438V

Dragon Ball: Xenoverse 2. Do gry trafią Tapion i Android 13

Dragon Ball: Xenoverse 2 nie przestaje być rozwijane przez wydawcę. Teraz ogłoszono kolejną dwójkę, która dojdzie do gry w ramach płatnego DLC. To jednak nie wszystko, bo twórcy planują jeszcze kilka pomniejszych dodatków.

Dragon Ball: Xenoverse 2 otrzyma kolejne paczki z płatną zawartością. Do gry trafią bojowe kostiumy z 2 i 11 Wszechświata. Zawalczymy też jako nowi wojownicy, których fani mogli oglądać w kinowych filmach Dragon Ball Z.

Dragon Ball: Xenoverse 2 - Dabura i Buu (Gohan) w akcji

Dragon Ball: Xenoverse 2 pozwoli zawalczyć jako Tapion - tajemniczy wojownik władający mieczem, w którego ciele zaklęto zwłoki potężnego demona Hildegarna. Drugą ujawnioną postacią z DLC jest Android 13 - sztuczny człowiek, nad którym pracował Dr. Gero. Po śmierci szalonego naukowca jego praca została dokończa przez superkomputer. Wiemy też, że Bandai planuje udostępnić za darmo dodatek "Hero Colosseum" z nową treścią fabularną, gdzie będziemy toczyć walki za pomocą specjalnych figurek. Na razie nie znamy daty premiery nowości, ale poznamy ją pewnie na dniach.

Dragon Ball: Xenoverse 2 - Dabura i Buu (Gohan) w akcji

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/dragon-ball-xenoverse-2-dlc-characters-android-13-tapion-announced

Tagi: Bandai Namco Dimps Corporation dlc Dragon Ball: Xenoverse 2 playstation 4 wideo

Nie przegap