Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.10.2017 20:01
Street Fighter V. Szczegółowe spojrzenie na nową postać
201V

Street Fighter V. Szczegółowe spojrzenie na nową postać

Street Fighter V już wkrótce otrzyma ostatnią postać z tegorocznej fali nowej zawartości. Twórcy postanowili przedstawić dokładnie debiutującego zawodnika i udostępnili wideo prezentujące jego najistotniejsze cechy.

Drugi sezon Street Fighter V zostanie zamknięty za sprawą Zeku. Bohater będzie kolejnym unikalnym zawodnikiem, który walczy naprawdę ciekawym stylem. Podczas rozgrywki może się odmłodzić, co diametralnie wpływa na jego zagrania. Capcom postanowiło przybliżyć tę postać za sprawą dokładnego materiału wideo.

Street Fighter V - Zeku ostatnią postacią drugiego sezonu

Street Fighter V może się poszczycić wieloma różnorodnymi wojownikami, którzy wymagają innego podejścia do gry. Zeku nie będzie tutaj wyjątkiem. W standardowej wersji jest to postać dystansowa. Posiada jednak specjalną zdolność ninja, dzięki której potrafi się odmłodzić i odzyskać dawny wigor. Wówczas zmienia się w zawodnika, który sprawdza się o wiele lepiej na bliskim kontakcie. W ten sposób decydując się na tę postać otrzymujemy dwa zestawy normalnych i specjalnych ataków różniących się właściwościami.

Street Fighter V - spojrzenie na Zeku

Nowe wideo nie tylko przedstawia styl walki Zeku, ale i pozwala rzucić okiem na jego alternatywne kostiumy. Postać trafi do gry 24 października i będzie można ją zdobyć poprzez wewnętrzną walutę.

Źródło: YouTube (Capcom Fighters)

Tagi:

Nie przegap