Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.10.2017 18:42
Śródziemie: Cień Wojny otrzyma darmowe DLC
435V

Śródziemie: Cień Wojny otrzyma darmowe DLC

Śródziemie: Cień Wojny w dosyć bezpośredni sposób próbuje sięgnąć do kieszeni graczy. Firma jednak zaoferuje również darmową zawartość w postaci trybu dla osób, które ukończyły główną kampanię. Przygotujcie się na nieskończoną wersję "Shadow Wars" i nieustanne bronienie fortec.

Śródziemie: Cień Wojny miało stanowić naturalne rozwinięcie idei poprzednika. Twórcy obiecywali grę lepszą, bardziej rozbudowaną i większą, która zachowa jednocześnie najlepsze cechy pierwszej odsłony. W efekcie otrzymaliśmy duży i otwarty świat, bardziej rozbudowane drzewko rozwoju bohatera oraz rozwinięty system nemezis. Jest jednak druga strona medalu - ta kontrowersyjna i irytująca część społeczności.

Śródziemie: Cień Wojny - orkowie odwiedzają warszawski Mordor

Śródziemie: Cień Wojny zbiera dobre opinie w recenzjach i może się pochwalić wysokimi ocenami. Nawet pomimo nachalnie wrzuconych lootboxów zmuszających do żmudnego grindu. Twórcy idą o rok dalej. Oryginalne zakończenie gry jest mocno urwane. To prawdziwe ukryte jest w trybie "Shadow Wars". Przez całą opowieść przejmujemy poszczególne fortecy rozstawione po świecie, aby po napisach końcowych zacząć zabawę od nowa, gdzie musimy bronić swoich fortyfikacji przed najazdem Saurona. To właśnie tutaj poznamy faktyczne domknięcie historii, które wprowadzi bezpośrednio do wydarzeń z pierwszej odsłony filmowej trylogii "Władca Pierścieni".

Wspominam o tym, bo nieskończona wariacja "Shadow Wars" zadebiutuje w formie darmowego DLC razem z rozszerzeniem "Slaughter Tribe" - za ten dodatek przyjdzie nam już zapłacić. Nieskończony tryb "Shadow Wars" ma być odpowiedzią na głosy niezadowolenia fanów, którzy narzekali, że po skończeniu fabuły nie mieli już co robić w Śródziemie: Cień Mordoru. Teraz otrzymają możliwość nieustannego odpierania fal wrogich dowódców i bronienia swoich fortec. To jednak nie jest jedyny sposób w jaki studio planuje utrzymać graczy przy swoim dziele. Zapowiedziano również społecznościowe cele i wyzwania. Poniższa infografika prezentuje zawartość rozpisaną do końca października.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się w akcji tryb Shadow Wars i na czym polega zabawa po zaliczeniu głównej osi fabularnej.

Śródziemie: Cień Wojny - rozgrywka z Shadow Wars

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-10-17-endless-shadow-wars-confirmed-for-shadow-of-war

Tagi:

Nie przegap