Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.10.2017 17:47
Wolfenstein 2: The New Colossus. Hitler i rzeź na wspaniałym zwiastunie
1110V

Wolfenstein 2: The New Colossus. Hitler i rzeź na wspaniałym zwiastunie

Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutuje dopiero pod koniec miesiąca, ale twórcy już dzisiaj udostępnili zwiastun premierowy. To trzeba zobaczyć!

Wolfenstein 2: The New Colossus znowu atakuje w wielkim stylu za sprawą mocarnego zwiastuna. Już niedługo ponownie wcielimy się w Williama Blazkowicza i stawimy czoła machinie niemieckiej propagandy, która okupuje terytorium Stanów Zjednoczonych. B.J nie zamierza negocjować z nazistami. Jeśli chodzi o Niemców to bohater ma w zwyczaju najpierw strzelać, a dopiero potem zadawać pytania. Nowe wideo przedstawia to co najlepsze w nowym wcieleniu serii i wygląda po prostu wspaniale.

Wolfenstein 2: The New Colossus i The Evil Within 2 bez polskiego dubbingu

Wolfenstein 2: The New Colossus doczekało się kolejnego zwiastuna, który robi ogromny apetyt na pełną wersję gry. Materiał wideo jest wypełniony po brzegi świetnie wyglądającą i dynamiczną akcją. Nie brakuje tutaj dobrze wyglądającego efekciarstwa i ukazywania brutalności bez żadnych zahamowań. Szykuje się iście krwawy kąsek dla wszystkich wielbicieli gatunku i gier skupionych na kampanii dla jednego gracza. Oglądajcie wideo do końca, bo inaczej przegapicie pojawienie się samego dowódcy Trzeciej Rzeszy. Nie wiem jak sprawa ma się u Was, ale dla mnie obecność Hitlera w jeszcze większym stopniu podniosła zainteresowanie grą..

Wolfenstein 2: The New Colossus - zwiastun premierowy 

Wolfenstein 2: The New Colossus pojawi się na rynku w dniu 27 października. Kupując grę przedpremierowo gwarantujecie sobie dostęp do rozszerzenia DLC o nazwie "Episode Zero". Tytuł będzie posiadał również przepustkę sezonową, której kupno upoważni do pobrania trzech misji fabularnych, gdzie wcielimy się w nowych bohaterów.

Źródło: YouTube (BethesdaSoftworks)

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie przegap