Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.10.2017 16:28
Star Wars Battlefront 2. Limitowane wersje PS4 Pro i PS4 Slim
1548V

Star Wars Battlefront 2. Limitowane wersje PS4 Pro i PS4 Slim

Z okazji premiery Star Wars Battlefront 2, Sony wyda limitowaną edycję PS4 Pro oraz PS4 Slim w dwóch kolorach - czarnym i srebrnym.

Limitowana wersja PS4 Slim oraz PS4 Pro trafi do sprzedaży wraz z grą Star Wars Battlefront 2 już 17 listopada tego roku. Limitowane PlayStation 4 Pro dostępne będzie wyłącznie w czarnym kolorze, a na górze obudowy znajdziemy logotypy Nowego Prządku oraz Ruchu Oporu. Dodatkowo dostaniemy DualShocka 4 z identycznymi logotypami na uchwytach. W zestawie znajdziemy też grę Star Wars Battlefront 2 w wydaniu Elite Trooper Deluxe. Pojemność dysku w konsoli to 1TB.

Oprócz tego, do sprzedaży trafi także limitowana wersja PS4 Slim. Tym razem będzie jednak dostępna w srebrnym kolorze, który wygląda znacznie lepiej w tym wydaniu. Podobnie jak w prosiaku, dostaniemy dysk 1TB, DualShocka 4 z logotypami, a także grę Star Wars Battlefront 2 w wydaniu Elite Trooper Deluxe.

PS4 Pro Star Wars Battlefront 2 Limited Edition

PS4 Slim Star Wars Battlefront 2 Limited Edition

Sony potwierdziło też, że w sprzedaże pojawią się zwykłe zestawy PS4 Pro + Star Wars Battlefront 2 oraz PS4 Slim + Star Wars Battlefront 2. W tym przypadku, gry będą w edycji standardowej.

W USA zestawy otrzymały stosowny zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Limitowana edycja PS4 ze Star Wars Battlefront 2

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/10/16/introducing-the-limited-edition-star-wars-battlefront-ii-playstation-4-bundles/

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 playstation 4 pro star wars battlefront 2