Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.10.2017 19:09
Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Zwiastun przedstawia nowe środowisko
1291V

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Zwiastun przedstawia nowe środowisko

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds zapowiada się na porządne rozszerzenie. Twórcy zmieniają miejsce akcji i zabiorą nas w mroźny klimat. Nowy zwiastun poświęcony jest lokacjom po jakich przyjdzie nam wędrować.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds to nadchodzący dodatek do jednej z najlepiej ocenianych gier roku. Historia Aloy nie dobiegła końca i już w przyszłym miesiącu poznamy kolejne losy tej bohaterki.

Horizon Zero Dawn: Complete Edition potwierdzone - data premiery i okładka

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds zadebiutuje na rynku 7 listopada. Miesiąc później do sprzedaży trafi kompletne wydanie gry zawierające wspomniany dodatek. Przygotowywane rozszerzenie zabierze nas do nowego środowiska pełnego śniegu i lodu. Bohaterka zmierzy się tam z nowym zagrożeniem, pozna kolejne plemiona oraz odkryje nieznane do tej pory sekrety. 

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - zwiastun "The Cut"

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds to także nowe pancerze i bronie oraz kilka innych nowości. Udostępniony materiał pozbawiony jest jednak akcji. Zamiast tego twórcy skupiają się na ukazaniu środowiska i pozwala rzucić okiem na tereny, które niedługo zwiedzimy.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: dlc Guerrilla Games horizon zero dawn playstation 4 Sony Interactive Entertainment the frozen wilds wideo