Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.10.2017 16:03
GTA Online - nowy samolot i bonusy już dostępne
497V

GTA Online - nowy samolot i bonusy już dostępne

Grand Theft Auto Online doczekało się kolejnej porcji zniżek, bonusów i nowości. Przez kolejne dni czekają nas niższe ceny niektórych Hangarów i większe wynagrodzenie za zabawę w trybie Wojna Zmechanizowana.

Grand Theft Auto V wciąż sprzedaje się niesamowicie. Niemal tydzień za tygodniem hit Rockstara znajduje się w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. To jednak nie wszystko, bo w historii Stanów Zjednoczonych to najlepiej sprzedająca się gra. Dużą popularnością cieszy się tryb wieloosobowy. Ten z kolei jest czasochłonny lub kosztowny - w zależności od tego na ilu atrakcjach nam zależy i czy lubimy grind. Na szczęście, twórcy oferują możliwość zwiększenia zarobków czy chwilowo zmniejszają cenę kolejnych przedsiębiorstw.

GTA V to najlepiej sprzedająca się gra w całej historii USA

W ramach zabawy w Grand Theft Auto Online, możemy zakupić sobie nową maszynę latającą. W sieci Warstock Cache & Carry możemy nabyć Buckinghama Pyro, który wyposażony jest w silnik odrzutowy i dwa karabiny maszynowe. Jeśli posiadamy hangar, możemy zainstalować jeszcze wyrzutnię rakiet z namierzanie, ulepszyć silnik czy pancerz.

Standardowo możemy szybko zarobić sporo hajsu, dzięki kolejnym premiom w Grand Theft Auto Online. Podwójną kasę i doświadczenie wciąż możemy zdobywać za rozgrywki w Powietrznym Kurierze. Oprócz tego jest też Wojna Zmechanizowana, która również przyniesie nam zwiększone korzyści. Wspomniane premie trwać będą do 16 października. To jednak nie wszystko, bo możemy też liczyć na szybsze postępy w produkcji i prowadzeniu badań.

Podkręćcie też tempo swojego marszu na szczyt przestępczej hierarchii dzięki szybszym o 25% badaniom i produkcji w bunkrze oraz działalności wytwórni z aktualizacji Motocykliści.

Dodatkowo, pojawiły się zniżki na określone hangary i pojazdy dostępne w Grand Theft Auto Online.

Jeśli chcecie szybko wkręcić się w działalność przemytniczą bądź dozbrojeniową, to wyciągnijcie swoje iFruity i udajcie się na stronę Maze Bank Foreclosures, gdzie do 16 października obowiązują zniżki 25% na hangar 3499 przy Forcie Zancudo i bunkier przy złomowisku Thomsona. Żaden przedsiębiorca nie pogardzi też zniżką 25% na renowacje bunkra.

Tak prezentują się zniżki na pojazdy i modyfikacje:

  • Ultralight – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)
  • Voltic Rocket – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)
  • Lampadati Tropos Rallye – zniżka 25%
  • Opancerzona Kuruma – zniżka 25% (cena standardowa i promocyjna)
  • Ulepszenia Benny'ego – zniżka 25%

Do 16 października obowiązują też nowe wyścigi Premium i Próby Czasowe.

  • Kaskaderski wyścig premium – „Raton” (dla superaut)
  • Próba czasowa – „Kanion Raton”

Wyścigi premium można uruchamiać za pomocą aplikacji Szybka akcja w telefonie oraz wchodząc w żółty wyzwalacz na Legion Square. Trzej najlepsi kierowcy dostaną nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP. Aby wziąć udział w próbie czasowej, wystarczy wyznaczyć odpowiedni punkt nawigacyjny na mapie i wjechać w fioletowy wyzwalacz. Pobijcie ustalony czas i zgarnijcie premię GTA$ i RP.

Na ten moment to tyle. Mnie osobiście tryb Powietrzny Kurier nie przekonał, ale Wojna Zmechanizowana wciągnęła mnie na wiele godzin. A jak Wam podoba się nowy tryb?

Źródło: http://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60282/Buckingham-Pyro-Now-Available-Double-GTA-RP-in-Motor-Wars-More

Tagi: Grand Theft Auto V playstation 4 Rockstar North Take-Two

Nie przegap