Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.10.2017 11:16
Crash Bandicoot otrzyma figurki i inne produkty od NECA
742V

Crash Bandicoot otrzyma figurki i inne produkty od NECA

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy potwierdziło tylko jak bardzo popularna jest postać jamraja. Tym samym Activision Blizzard nawiązuje współpracę z firmą NECO, która dostarczy wysokiej jakości produkty nawiązujące do gier z Crashem.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to ogromny sukces, który udowodnił, że odpowiednio odnowione klasyki to coś czego chcą niemal wszyscy. Vicarious Visions mimo iż tworzyło gry od podstaw, dobrze spełnili swoje zadanie dostarczając niemal idealne remake'i. Jednocześnie zapełnili lukę, bo podobnych gier już się dzisiaj nie tworzy.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Tak tworzy się figurki Crasha

Activision najwidoczniej zamierza eksploatować markę. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy okazało się wielkim sukcesem, więc firma nawiązała współpracę z cenionym producentem zabawek i innych produktów nawiązujących do największych marek. N.E.C.A to amerykańska firma, która istnieje od 1996 roku i do tej pory wyprodukowała wiele dobrej jakości produktów kolekcjonerskich w oparciu o ponad 60 licencji. Teraz do tego grona dołącza Crash Bandicoot.

Pierwsze efekty ich prac pojawią się już na Toy Fair 2018, które odbędzie się w lutym. Activision Blizzard już teraz wspomina, że między innymi będą to 7-calowe figurka jamraja. Produktów będzie jednak więcej. Trzeba jednak poczekać na kolejne informacje.

 

Źródło: http://necaonline.com/2017/10/activision-blizzard-announces-new-partners-neca-to-release-merchandise-for-crash-bandicoot/

Tagi: Activision Blizzard Crash Bandicoot N. Sane Trilogy neca neca toys playstation 4 Vicarious Visions

Nie przegap