Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.10.2017 18:49
Assassin's Creed Origins. Darmowe DLC i zawartość przepustki sezonowej
1427V

Assassin's Creed Origins. Darmowe DLC i zawartość przepustki sezonowej

Assassin's Creed Origins będzie mocno rozwijane po premierze. Nowy zwiastun ujawnia szczegóły przepustki sezonowej, a twórcy wspominają również o darmowej zawartości dla każdego użytkownika.

Assassin's Creed Origins podąży drogą innych gier Ubisoft. Tytuł po premierze będzie cyklicznie otrzymywał nową zawartość. Nie skończy się na przepustce sezonowej, bo studio planuje również  wsparcie za pomocą darmowych nowości.

Assassin's Creed Origins - pojawiła się pełna lista trofeów

Assassin's Creed Origins doczekało się nowego zwiastuna. Ten został poświęcony wsparciu jaki gra otrzyma po premierze. Twórcy zadbają o to, abyśmy zbyt prędko nie odstawili pudełka z grą na półkę. Ujawniono tym samym zawartość przepustki sezonowej, która wchodzi w skład złotej edycji gry:

  • The Hidden Ones (DLC1) - rozszerzenie rozgrywające się całe lata po wydarzeniach przedstawionych w Assassin's Creed Origins. Trafimy nowego regionu okupowanego przez Rzymian. Zwiększeniu ulegnie również limit maksymalnego poziomu bohatera - premiera odbędzie się w styczniu 2018 roku.
  • The Curse of the Pharaohs (DLC2) - drugi dodatek skupi się na mitologii Egiptu i rzuci gracza przeciwko nieumarłym faraonom. Obecne będą również znane potwory z egipskich legend. Ponownie zwiększeniu ulegnie maksymalny poziom bohatera i dojdą nowe umiejętności. Premiera w marcu 2018 roku
  • The Roman Centurion and Horus packs - będą to ekskluzywne zestawy przedmiotów. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają nowy kostium, bronie, tarcze i wierzchowca. Premiera w listopadzie tego roku
  • 500 sztuk waluty Helix i rzadka broń - The Calamity Blade. Oba bonusy dostępne w dniu premiery.

Assassin's Creed Origins - zwiastun i wsparcie po premierze

Assassin's Creed Origins będzie też wspierane za sprawą darmowej zawartości. Wiedzieliśmy, że początek przyszłego roku przyniesie tryb edukacyjny. Możemy również liczyć na darmowe aktywności w formie dziennych zadań. Regularnie pojawiające się wyzwania bogów i tryb hordy. Pełna infografika przedstawiające przygotowywane elementy znajduje się poniżej. 

Źródło: http://blog.ubi.com/assassins-creed-origins-season-pass-dlc-free-content-detailed/

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 przepustka sezonowa Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap