Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.10.2017 18:54
Assassin's Creed Origins. Tryb fotograficzny, narrator i nowe szczegóły
454V

Assassin's Creed Origins. Tryb fotograficzny, narrator i nowe szczegóły

Twórcy Assassin's Creed Origins zdradzają pomniejsze szczegóły na temat przygotowywanej gry. Wiemy, że otrzymamy możliwość uwiecznienia piękna starożytnego Egiptu oraz rozwinięcia bohatera w taki sposób, aby mógł władać każdą umiejętnością przygotowaną przez studio. 

Assassin's Creed Origins bez cienia wątpliwości będzie grą ogromną i inną od poprzedników. Ubisoft mocno zmienia wizerunek serii i pragnie tchnąć w nią drugie życie. Teraz zdradzono parę szczegółów na temat obecnych w grze funkcji i potwierdzono obecność niewielkich nowości.

Assassin's Creed Origins z lootboksami

Assassin's Creed Origins doczekało się potwierdzenia kilku pomniejszych, ale ciekawych funkcji. Gra pozwoli na utworzenie wielu zapisów jednocześnie. Oznacza to, że otrzymamy parę miejsc na zapisywanie różnych stanów rozgrywki. Tryb Edukacyjny, który pojawi się w przyszłym roku pozwoli na zwiedzanie Egiptu bez żadnego wyzwania. Będzie on ozdobiony głosem narratora i komentatora. To właśnie on przedstawi nam i opowie o wielu ciekawostkach z okresu starożytnego Egiptu. System rozwoju bohatera pozwoli nam rozbudować postać w taki sposób, że możliwe będzie zdobycie wszystkich umiejętności z szerokiego drzewka zdolności. Ciesząca się coraz większą popularnością opcja trybu fotograficznego również będzie obecna. Gry są coraz ładniejsze, więc nic dziwnego, że twórcy oferują nam narzędzia do utrwalania pięknych widoków.

Assassin's Creed Origins pojawi się na rynku w dniu 27 października. 

Assassin's Creed Origins - zwiastun z rozgrywki "Gra o władzę"

Źródło: Twitter (Ashraf Ismail)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo