Jakub Barwiak Jakub Barwiak 09.10.2017 12:40
Thor: Ragnarok. Są pierwsze opinie
1234V

Thor: Ragnarok. Są pierwsze opinie

Thor: Ragnarok już za niewiele ponad dwa tygodnie zawita na ekrany kin. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze opinie dotyczące tego filmu. Czy najgorzej oceniana seria, produkcji Marvela, doczekała się nowego startu?

Z powodu odbioru poprzednich filmów z Thorem, Marvel uznał, iż seria ta potrzebuje zmian. Taika Waititi – to właśnie nowozelandzki reżyser miał odpowiadać za powodzenie tego zadania. Remedium z kolei miał być bardziej komediowy ton produkcji, więcej kolorów i stworzenie z nowego Thora kosmicznej przygody. Najnowsze opinie, które pojawiły się w sieci zwiastują naprawdę ciekawe widowisko.

Thor: Ragnarok - gwiazdor w zabawnym cameo?

Według osób, które widziały nowego Thora, film to kolejny hit ze stajni Marvela. Obraz jest wypełniony masą humoru i akcji. Świetne mają być również efekty, oraz występy aktorów. Film ma być najzabawniejszym widowiskiem w ramach MCU i najlepszym z całej serii o Thorze.

Pytanie czy pozytywne reakcje, oraz być może takie same recenzje, które pojawią się z pewnością wkrótce, wpłyną na wpływy z biletów. Według przewidywań analityków, Thor: Ragnarok ma zarobić w weekend otwarcia 100 mln dolarów, czyli najlepiej w całej serii o Thorze.

Embargo na recenzje upływa 19-ego października, wtedy przekonamy się jak dobry jest Thor: Ragnarok. Ci którzy ufają tylko własnym opiniom, będą mogli wydać swój osąd 25-ego października. Bo właśnie wtedy film zadebiutuje w polskich kinach.

Reżyseruje znany chociażby z Dzikich łowów - Taika Waititi, w obsadzie są m.in. Chris HemsworthCate BlanchettJeff Goldblum i Mark Ruffalo.

Źródło: http://screenrant.com/thor-ragnarok-early-reactions-social-media/

Tagi: disney marvel Taika Waititi thor ragnarok

Nie przegap