Jakub Barwiak Jakub Barwiak 04.10.2017 17:32
Avatar 2. Gwiazda dołącza do obsady
1650V

Avatar 2. Gwiazda dołącza do obsady

Niemal dekadę po premierze pierwszego Avatara, James Cameron rozpoczął w końcu produkcję Avatara 2 i jego trzech sequeli. Ogłoszono właśnie, że do znanej z pierwszej części, obsady dołączy gwiazda, która w przeszłości współpracowała z reżyserem.

Do obsady nadchodzącego hitu dołączy Kate Winslet, która z Kanadyjczykiem współpracowała na planie Titanica. W sequelu Avatara, Winslet ma zagrać postać o imieniu Ronal. James Cameron nie zdradził żadnych szczegółów o tej postaci. Nie wiadomo więc czy aktorka wcieli się w człowieka, czy też Na’vi, nie wiemy też w ilu filmach z serii wystąpi.

W produkcji również nowy Terminator

Od dwudziestu lat planowaliśmy zrobić coś wspólnie z Kate. Nasza współpraca nad Titanikiem była jedną z najbardziej owocnych w mojej karierze. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak przywołuje Ronal do życia.

Nie zdradzono do tej pory żadnych informacji o fabule Avatara 2, mówi się jednak o tym, iż głównymi bohaterami sequela mają być Jake Sully, Neytiri, oraz ich rodzina, którzy razem będą eksplorować nowe, niebezpieczne rejony  Pandory.

Pierwszy Avatar zadebiutował w kinach w 2009 roku. Film to Pocahontas w kosmosie. Film opowiada o sparaliżowanym, ziemskim komandosie, który wyrusza z misją na księżyc Pandora i tam zaprzyjaźnia się z miejscową społecznością. Widowisko po dziś dzień dzierży tytuł najbardziej dochodowego filmu w historii.

Avatar 2 pojawi się w kinach w grudniu 2020 roku, miłośnicy Kate Winslet będą mogli ją zobaczyć już niedługo w Pomiędzy nami góry, który w polskich kinach zadebiutuje 20-ego października. Z kolei fani Avatara muszą uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać informacji  o marce, które ma w założeniach pozostać z nami, aż do 2025 roku. Pierwsza część i jej przychody dają podstawy aby wierzyć, że może się tak stać.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1709930/kate-winslet-joins-avatar-2-heres-who-shes-playing

Tagi: 20th century fox avatar 2 james cameron kate winslet

Nie przegap