Jakub Barwiak Jakub Barwiak 04.10.2017 14:03
Powstanie film o założycielu Playboya. Znamy odtwórcę głównej roli
458V

Powstanie film o założycielu Playboya. Znamy odtwórcę głównej roli

Minęło kilka dni od śmierci założyciela Playboya – Hugh Hefnera, a tymczasem oficjalnie potwierdzono, że powstanie film biograficzny o tej postaci. Znamy też nazwisko reżysera i aktora, który wcieli się głównego bohatera.

Producentem i reżyserem filmu ma być Brett Ratner (Godziny szczytu, Czerwony smok), w rolę Hefnera ma wcielić się Jared Leto. Co ciekawe Ratner, w kwietniu próbował doprowadzić do spotkania Hefnera i i Leto, jednak ze względu na stan zdrowia tego pierwszego było to niemożliwe. Warto wspomnieć, że o filmie biograficznym o założycielu Playboya myślano od kilku lat, w pewnym momencie wiązany był z nim Robert Downey Jr.

Lubicie filmy biograficzne? Obejrzyjcie zwiastun The Disaster Artist

Co prawda Leto nigdy nie spotkał Hefnera osobiście, jednak ludzie powiązani z produkcją filmu entuzjastycznie podchodzą do angażu tego właśnie aktora. Hefner był postacią znaną i rozpoznawaną, pozostało też po nim wiele materiałów filmowych, inspiracji wokaliście 30 Second to Mars nie powinno więc brakować.

W swojej aktorskiej karierze, gwiazdor wcielał się już w prawdziwe postaci, wystarczy przypomnieć chociażby filmy takie jak: Rozdział 27, w którym Leto grał Marka Chapmana – zabójcę Johna Lennona i Prefontaine, w którym Leto wystąpił jak główny bohater produkcji, czyli Steve Prefontaine – amerykański biegacz. Wydaje się jednak, iż Hugh Hefner może być  jednym z najtrudniejszych wyzwań aktorskich w karierze Jareda Leto.

Hollywood Reporter podaje także, iż Brett Ratner chce uhonorować Heffnera również w inny sposób. Ma on w planach wskrzeszenie show HefneraPlayboy After Dark, w którym można było oglądać imprezy organizowane przez założyciela legendarnego pisma  

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1709609/jared-leto-is-going-to-play-hugh-hefner-in-new-movie

Tagi: brett ratner hugh hefner Jared Leto playboy