Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.09.2017 20:39
Final Fantasy XIV. Szczegóły wielkiej aktualizacji "The Legend Returns"
364V

Final Fantasy XIV. Szczegóły wielkiej aktualizacji "The Legend Returns"

Final Fantasy XIV już w październiku otrzyma wielką aktualizację oznaczoną numerem 4.1. Square Enix wprowadzi do swojego MMO wiele nowości i przedstawi dalsze fragmenty fabuły.

Final Fantasy XIV niedawno obchodziło 4 urodziny i dostało nową aktualizację. Wielkie MMO Square Enix cieszy się wielką popularnością i jest nieustannie rozwijane przez nową zawartość. Teraz pora na aktualizację 4.1, a wraz z nią otrzymamy nową treść fabularną i powrócimy do klimatów legendarnego świata Ivalice.

Final Fantasy XIV - obchodzi 4-lecie i otrzymuje nową łatkę

Final Fantasy XIV w aktualizacji 4.1 przedstawi wątek "The Legend Returns" i będzie kontynuowało wydarzenia z dodatku Stormblood, gdzie wyzwolenie Ala Mhigo zakończyło erę tyranii. Nowości pojawią się w dniu 10 października.

Użytkownicy mogą liczyć na nowy raid dla 24 graczy o nazwie Return to Ivalice. Nad miastem Kugane pojawił się nieznany statek i będzie on wprowadzał do legendy Ivalice. Za jego sprawą do gry trafi nieco uroku z Final Fantasy XII i Tactics. Szczególnie, że do pracy zatrudniono dwóch weteranów branży - za scenariusz odpowie Yasumi Matsuno, twórca znany z Tactics Ogre oraz Final Fantasy Tactics i Final Fantasy XII. Projekt bossów opracuje Keita Amemiya znany ilustrator i reżyser filmowy.

Gracze trafią też do nowego lochu - The Drowned City of Skalla. Miasto z czasów zmierzchu piątej astralnej ery, które zostało zniszczone przez lata wojny i wielką powódź.

Otrzymamy możliwość relokacji swoich budynków i miejsce do przechowywania rzeczy takich jak meble.

Osoby oczekujące wyzwania mogą liczyć na :

  • Extreme Trial - The Minstrle's Ballad. Będzie to trudniejsza wariacja walki z bossem Shinryu.
  • Ultimate Trial - The Unending Coil of Bahamut ma być z kolei jeszcze trudniejszym starciem wykraczającym nawet poza obecny poziom Savage z raidów. Zawartość otrzymamy w patchu 4.11

Nowy tryb PvP o nazwie Rival Wings pojawi się w łatce 4.15. Będzie to rywalizacja dziejąca się na terenie przejętym przez gobliny. Waleczni podróżnicy będą przejmować kontrolę nad potężnymi maszynami i brali udział w działaniach wojennych przypominających starcia prowadzone przeciwko imperium Garlean

Dojdzie również historia poboczna "Still Further Hildbrand Adventures". Opowie ona o Nashu Mhakaracca, która wyruszyła kolejny raz na poszukiwanie swojego mentora.

Ponadto możemy liczyć na nowe zadania Beast Tribe - Kojin of the Blue. Otrzymamy również możliwość wynajęcia sterowanych przez SI członków drużyny, które wspomogą nas w wybranych instancjach. Zaktualizowano również "The Lost Canals of Uznair" - nowe mapy pozwolą zagłębić się jeszcze bardziej w odmęty kanałów i zdobyć cenne łupy oraz stoczyć walki z rzadkimi przeciwnikami.

Final Fantasy XIV - zwiastun aktualizacji 4.1 "The Legend Returns"

Źródło: YouTube (FInal Fantasy XIV)

Tagi: Final Fantasy XIV: Stormblood Ivalice playstation Square Enix wideo

Nie przegap