Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.09.2017 19:20
Karta kredytowa dla posiadaczy PlayStation
2245V

Karta kredytowa dla posiadaczy PlayStation

Amerykański oddział Sony przygotował kolejną akcję,która pozwoli odnosić dodatkowe korzyści wszystkim korzystającym z akcji Sony Rewards. Dla nas - Europejczyków - to niestety tylko ciekawostka.

Oficjalna karta kredytowa PlayStation, poza przyjemnym dla oka designem oferować ma posiadaczom szereg atrakcyjnych dodatków. Korzystanie z karty ładować będzie jednocześnie punkty w programie Sony Rewards. Zakupy w PS Store i kupno produktów Sony nagradzane będzie pięciokrotnością punktów bazowych. Opłacanie rachunków przyniesie nam 3x więcej punktów. Pierwszy zakup z karty odda nam $50 do wykorzystania w PS Store.

Posiadacze tej karty otrzymają także ekskluzywne oferty w których skład wchodzi 50% zniżka na kupno rocznego PS+ po tym, jak posiadacz karty wyda $3000 w trakcie roku, wcześniejszy dostęp do biletów na wybrane koncerty i wydarzenia sportowe, a także 10% zniżki na usługi PS Vue, PS Now i PS Music.

Posiadacze karty mają być zwolnieni z dodatkowych opłat oraz mają możliwość wybrania własnego motywu na karcie z grupy rysunków growych.

Tagi: playstation Sony

Nie przegap