Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.09.2017 09:38
Destiny 2 - zbliża się kolejna przerwa techniczna
485V

Destiny 2 - zbliża się kolejna przerwa techniczna

Destiny 2 w przyszłym tygodniu doczeka się kolejnej aktualizacji, która naprawi określone błędy. Wiąże się to z następną przerwą w działaniu serwerów. Twórcy podzielili się listą zmian, które zostaną wprowadzone.

Destiny 2 w momencie premiery było grą bardzo udaną, ale jak niemal każda inna ma swoje problemy. W ostatniej aktualizacji Bungie poprawiło kilka błędów i dodało nowe frakcje. Pełną listę zmian w łatce 1.0.3 zobaczycie poniżej.

Destiny 2 - aktualizacja 1.0.3 dostępna. Lista zmian

Już w przyszłym tygodniu pojawi się kolejna aktualizacja Destiny 2. Tym samym serwery znów zostaną wyłączone na określony czas. Przerwa techniczna odbędzie się w dniu 3 października w godzinach 17:00-18:00 czyli znacznie krócej niż ostatnio. Bungie podzieliło się też listą zmian, które mają zostać wprowadzone.

  • Naprawiono problem z utratą dostępu do Veteran’s Transmat Effect po usunięciu postaci.
  • Naprawiono problem, w którym otrzymane engramy za wykonywanie Trials of the Nine i Raidów dają nagrody o mocy nie wyższej niż 10.
  • Naprawiono problemy z postępem w trakcie "His Highness’s Seal".
  • Postęp zadania będzie wzrastał tak jak dotychczas, ale do przejścia na następny etap, potrzebne będzie zebranie 10 Seals.
  • Naprawiono problem z poprawnym wyświetlaniem postępów podczas wykonywania raidów.
  • Naprawiono problem, który uniemożliwiał odrodzenie się kiedy w jednym momencie postać została zabita, a misja źle wykonana.

Przy okazji, twórcy wspomnieli że wciąż pracują wspólnie z Sony nad występowaniem błędu aplikacji CE-34878-0, który powoduje wyłączenie gry podczas rozgrywki czy próby wejścia do wieży.

Destiny 2 - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/46359

Tagi: Activision aktualizacja Bungie Destiny 2 patch playstation 4 wideo

Nie przegap