Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.09.2017 17:53
Need for Speed: Payback przedstawia gigantyczny świat
644V

Need for Speed: Payback przedstawia gigantyczny świat

Moda na otwarte światy nie odpuszcza, więc twórcy Need for Speed: Payback obiecują największy świat w całej serii. Przygotujcie się na przejażdżkę po różnorodnym i bogatym środowisku gry.

Need for Speed: Payback otrzymało nowy materiał poświęcony lokalizacji, do której trafimy. Pracownicy studia Ghost Games i Electronic Arts wierzą, że otwarty świat nie pozwoli nam na chwilę wytchnienia i nudy.

Need for Speed: Payback bez samochodów marki Toyota

Need for Speed: Payback mocno skręciło w stronę filmowej serii Szybcy i Wściekli. Fani mogą więc oczekiwać efektownych skryptów i sekwencji wyrwanych rodem z filmowego cyklu. Obecna fabuła nie przyćmi jednak najważniejszego elementu gry, czyli szalonych wyścigów. Tym razem twórcy zabiorą nas do Fortune Valley i ma to być największa lokacja w serii.

Need for Speed: Payback - Witajcie w Fortune Valley

Need for Speed: Payback będzie osadzone w otwartym świecie. Ten ma zapewnić ogromną różnorodność. Poza wyścigami na szerokich ulicach możemy liczyć na rywalizację po bezdrożach. Obecni będą sprzedawcy oraz poukrywane wozy, jak i wiele innych ciekawych miejsc do odwiedzenia.

Need for Speed: Payback pojawi się na rynku w dniu 10 listopada.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/09/26/explore-the-massive-open-world-of-need-for-speed-payback-in-new-trailer/#sf116806304

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Payback playstation 4 wideo

Nie przegap