Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.09.2017 17:25
The Last of Us 2. Wyjątkowy plakat, motyw i koszulka z gry
2341V

The Last of Us 2. Wyjątkowy plakat, motyw i koszulka z gry

Z okazji tegorocznej edycji The Last of Us: Oubreak Day fani mogą liczyć na kilka ciekawych rzeczy związanych z The Last of Us: Part II. Naughty Dog kolejny rok z rzędu świętuje wybuch epidemii!

The Last of Us 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na świecie. Produkt, który niejednemu fanowi nie pozwala zasnąć w nocy. Od czasu ogłoszenia tytułu społeczność graczy wyrażała swoje uwielbienie na różne sposoby. Powstały niezliczone ilości fanowskich prac, rysunków oraz cosplayów. Niektórzy poszli o krok dali i wytatuowali sobie tatuaż jaki nosi Ellie. Ta pasja fanów jest własnie elementem, który motywuje Naughty Dog do corocznego świętowania za sprawą The Last of Us: Oubreak Day.

The Last of Us 2 będzie osadzone w Seattle?

26 września to dzień wybuchu epidemii z pierwszego The Last of Us. Naughty Dog już czwarty raz obchodzi to wydarzenie szykując dla fanów ciekawe gesty. Tym razem twórcy przedstawiają wyjątkowy plakat z The Last of Us: Part II, specjalny motyw dla PlayStation 4 oraz zapowiadają zniżki w sklepie PS Store na produkty związane z całą marką The Last of Us.

Plakat wykonany przez Kevina Tonga możecie kupić w tym miejscu - należy nadmienić, że oferta jest ograniczona czasowo. Dodatkowo do oferty sklepu PlayStation Gear trafiły koszulki z gry.

W PS Store będziecie mogli znaleźć dynamiczny motyw inspirowany pierwszym zwiastunem The Last of Us: Part II. Jest on niezwykle klimatyczny i przedstawia scenę z pierwszej zajawki gry.

My dalej czekamy na informacje dotyczące gry. Studio skończyło prace nad Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, więc cały zespół jest teraz skupiony na kontynuacji przygód Joela i Ellie. Na rychłą premierę nie ma co liczyć, ale możemy być pewni, że dzień debiutu tej produkcji obije się szerokim echem w całej branży. Dla przypomnienia pierwszy zwiastun

The Last of Us: Part II - oficjalny zwiastun

Źródło: https://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_outbreak_day_2017

Tagi: Naughty Dog outbreak day playstation 4 Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II wideo

Nie przegap