Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.09.2017 12:41
Dead or Alive 5: Last Round nie będzie już rozwijane
537V

Dead or Alive 5: Last Round nie będzie już rozwijane

Dead or Alive 5 to dla jednych całkiem udana bijatyka, dla innych - platforma DLC oferująca gigantyczne ilości nowych strojów, nierzadko skąpych dla postaci w grze. Większość jest już zmęczona ciągłymi paczkami DLC i liczy na kolejną odsłonę w serii. Pojawiło się światełko w tunelu.

Koei Tecmo pochwaliło się w trakcie Tokyo Game Show, że Dead or Alive 5: Last Round pobrane zostało przez 10 milionów graczy na wszystkich platformach, na których gra jest obecna. Wynik ten osiągnięto w cztery lata od momentu premiery wersji Dead or Alive 5: Ultimate Core Fighters. Z racji tego osiągnięcia, 18 października wypuszczony zostanie darmowy strój z Opoony dla Marie Rose. I... to będzie ostatnia porcja DLC do tej produkcji.

Team Ninja wraz z Koei Tecmo poinformowali, że po siedmiu sezonach dodatków o łącznej wartości 2160 złotych (olaboga!), wsparcie Dead or Alive 5: Last Round nowymi strojami zostało zakończone. Mówiąc wprost - deweloperzy porzucają piątą odsłonę serii by zająć się czymś nowym. Dead or Alive 6? Tego nie wiemy, ale fani bez wątpienia ściskają za to kciuki.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ostatnia część siódmego sezonu strojów dla postaci pojawi się w grudniu tego roku.

 

Tagi: Dead or Alive 5: Last Round Koei Tecmo playstation 4 Team Ninja