Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.09.2017 18:36
Ruiner. Brutalna i dynamiczna rozgrywka prezentuje się wyśmienicie
604V

Ruiner. Brutalna i dynamiczna rozgrywka prezentuje się wyśmienicie

Polscy twórcy gier rozwinęli skrzydła na dobre. Tym razem możemy liczyć na nieco mniejszy projekt od naszych rodaków, co nie znaczy, że gorszy. Ruiner to dzieło studia Reikon Games i zabierze nas do ponurej wizji przyszłości w klimatach cyberpunk. Szykujcie się na masę mordowania.

Ruiner to świetnie zapowiadający się shooter z kamerą utrzymaną w rzucie izometrycznym. Twórcy szykują niezwykle wymagającą grę, gdzie kluczem do sukcesu jest pozostawanie w ciągłym ruchu. Główną umiejętnością naszego bohatera są krótkie i szybkie doskoki. Dzięki nim rozgrywka jest niesamowicie dynamiczna i nie pozwala na chwilę wytchnienia.

Ruiner - mroczny i brutalny cyberpunk od polaków trafi na PS4 we wrześniu

Ruiner może się pochwalić dołującą i mroczną atmosferą przyszłości. Otrzymamy liczny i różnorodny arsenał broni oraz umiejętności, które można zmieniać w locie. Wysoki poziom trudności przetestuje zdolności każdego gracza. Poniżej możecie ujrzeć kilku bossów. Jestem pewien, że uprzykrzą one życie niejednego gracza.

Ruiner - zwiastun Boss Bounties

Ruiner doczekało się też długiego materiału z rozgrywki. Przedstawia on pierwsze 18 minut gry. Nie brakuje w nim intensywnej akcji i świetnie skrojonego klimatu. Gra prezentuje się również bardzo miło dla oka. Wygląda na to, że będzie to kolejny projekt z Polski, który zbierze przyzwoite oceny na całym świecie.

Ruiner pojawi się na rynku w dniu 26 września, a naszą recenzję będziecie mogli przeczytać wciągu kilku najbliższych dni.

Ruiner - 18 minut rozgrywki

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Devolver Digital playstation 4 Reikon Games ruiner wideo

Nie przegap