Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.09.2017 18:04
South Park: The Fractured But Whole ukończone i wyśmiewa Kanye Westa
764V

South Park: The Fractured But Whole ukończone i wyśmiewa Kanye Westa

Pierwsza płyta z South Park: The Fractured But Whole została wypalona. Oznacza to, że gra jest już ukończona i nic nie zagrozi jej premierze. Twórcy udostępnili z tej okazji nowy zwiastun.

South Park: The Fractured But Whole było kilkukrotnie opóźniane, ale obecna data premiery jest już tą ostateczną. Prace nad grą dobiegły końca i tytuł pojawi się na rynku zgodnie z planem. Fani serialu i poprzednika mogą już bez obaw odliczać dni do 17 października.

South Park: The Fractured But Whole - wybór koloru skóry nie wpłynie na trudność

South Park: The Fractured But Whole ponownie zabierze nas do miasteczka znanego z serialu. Tym razem tytuł nie został ocenzurowany i jest równie kontrowersyjny co pierwsza odsłona. Znowu wcielimy się w rolę nowego dzieciaka, który zostanie wplątany w istną wojnę bohaterów.

Kanye West kolejny raz trafia na celownik twórców i jest przez nich wyśmiewany. Na nowym zwiastunie powraca postać rybiej cioty, a samo wideo to parodia pomysłu stworzenia gry o matce idącej do nieba.

South Park: The Fractured But Whole - zwiastun 

Kopia gry South Park: The Fractured But Whole da nam również dostęp do cyfrowego egzemplarza South Park: Kijek Prawdy. Jeśli więc nie graliście w tę odsłonę to w szybki sposób będziecie mogli ją nadrobić - takie praktyki trzeba chwalić.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: playstation 4 South Park: The Fractured but Whole Ubisoft Ubisoft San Francisco wideo