Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.09.2017 15:13
Zone of the Enders na PS4 wygląda świetnie!
536V

Zone of the Enders na PS4 wygląda świetnie!

Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS to nowa wersja klasyka z PlayStation 2. Dzięki temu będzie wyglądać jeszcze ładniej, a ponadto - będziemy mogli doświadczyć gry w VR.

Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS odda nam do dyspozycji nie tylko ulepszoną oprawę graficzną, ale również lepsze udźwiękowienie (również przestrzenne) i możliwość zagrania w z goglami wirtualnej rzeczywistości na głowie. To dobry powód, aby grę sprawdzić, nawet jeśli się ją znało.

Zone of the Enders - obie części przejdziemy w całości w VR!

Wczoraj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS, zarówno w japońskiej jak i angielskiej wersji. Teraz w zasadzie dostajemy jego rozszerzoną wersję. Trzeba przyznać, że prezentuje się to naprawdę świetnie, zwłaszcza mechy, które projektował sam Yoji Shinkawa znany z serii Metal Gear Solid.

Zone of the Enders: The 2nd Runner MARS - zwiastun z TGS 2017

Nie wiadomo kiedy dokładnie dostaniemy nową wersję, ale ma to być wiosna przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że uniknie tak znaczących problemów jak miało to miejsce przy kolekcji na PlayStation 3. I kto wie - może kolejny raz dostaniemy demo jakiejś gry Konami?

Tagi: Cygames konami playstation 4 tgs 2017 tokyo game show 2017 wideo Zone of the Enders: The 2nd Runner – MARS