Daniel Stroński Daniel Stroński 21.09.2017 02:03
Ratchet & Clank zapraszają do zwiedzania kosmosu!
689V

Ratchet & Clank zapraszają do zwiedzania kosmosu!

Ratchet & Clank to duet, który jest z nami od lat, a nie tak dawno dali się poznać młodszym graczom w rewelacyjnym remake'u na PlayStation 4. Czas na nostalgiczną wycieczkę przez kosmos 15-letniej serii.

Ratchet & Clank dostępne jest m.in. w formie odświeżonej trylogii z PS2, rozmaitych gier na PS3 oraz niedawnego remake'u na PlayStation 4. Jeśli nie znacie wszystkich odsłon lub zwyczajnie planujecie powspominać serię z Lombaksem i jego mechanicznym kompanem, Dark Horse Books ma dla Was coś specjalnego.

Insomniac GamesSony Interactive Entertainment postanowili współpracować z wyżej wymienionym wydawnictwem, by oddać graczom (i nie tylko) wielką kolekcję niepublikowanych wcześniej grafik koncepcyjnych z odsłon całej 15-letniej serii. Będą one uzupełnione o zakulisowe komentarze na temat wszystkich jedenastu części, a wszystko to w księdze pt. The Art of Ratchet and Clank.

Premiera planowana jest na 21 lutego przyszłego roku i już teraz można składać zamówienia na Amazonie lub w lokalnych sklepach z komiksami (chociaż dostępność książki w Polsce może być problematyczna). Przykładowych stron niestety nie pokazano i mamy jedynie okładkę oraz cenę- $39.99 (~140 zł). Co ciekawe, na oficjalnej stronie Insomniac Games były dostępnie "niepublikowane wcześniej grafiki koncepcyjne" pod tytułem Ratchet & Clank: 10 Years of Concept Art, lecz przeglądarkowa kolekcja nie jest już dostępna.

Ratchet and Clank - zwiastun gry z PS4

 

Źródło: https://www.darkhorse.com/Blog/2573/explore-galaxy-ratchet-and-clank

Tagi: Insomniac Games ratchet ratchet & clank Sony Interactive Entertainment