Jakub Barwiak Jakub Barwiak 20.09.2017 20:55
Terminator 6. Gwiazda pierwszych filmów w obsadzie
718V

Terminator 6. Gwiazda pierwszych filmów w obsadzie

Temat szóstego Terminatora rusza pełną parą. Film, który ma wyrzucić z kanonu wszystkie części po dwójce ma już swojego reżysera, wiemy, iż w filmie zagra Arnold Schwarzenegger. Okazało się również, iż do obsady dołącza kolejna znana twarz z dwóch pierwszych części serii.

Jak podaje Hollywood Reporter, James Cameron miał ogłosić w czasie prywatniej imprezy, iż chciał zobaczyć w obsadzie starszą kobietę i dlatego też zdecydował się na angaż Lindy Hamilton, która w Terminatorze 1 i 2 wcielała się w Sarę Connor.

Twórca Deadpoola reżyserem Terminatora

Linda Hamilton po raz ostatni grała Sarę Connor w Terminatorze 2 z 1991 roku, w trzeciej części serii jej postać była już martwa. Co ciekawe Hamilton oferowano rolę w Terminatorze 3, jednak odrzuciła ją ze względu na problemy ze scenariuszem, ponadto uważała ona, iż grana przez nią postać spełniła już swoje zadanie dla tej marki. Sama postać powróciła w Terminatorze: Genisys, jednak tym razem była grana przez gwiazdę Gry o Tron Emilię Clarke.

Nowy Terminator – który nie ma jeszcze tytułu – będzie reżyserowany przez Tima Millera, który tą samą funkcję pełnił w przypadku Deadpoola. W projekt zaangażowany jest James Cameron, dla którego jest to powrót do marki po raz pierwszy od lat 90-tych. Za skrypt odpowiada grupa scenarzystów: David Goyer (Człowiek ze stali), Charles Eglee (Cień Anioła) i Josh Friedman (Terminator: Kroniki Sary Connor). Obraz ma rozpocząć zupełnie nową trylogię.

Nie wiadomo na kiedy zaplanowano premierę nowego Terminatora, jednak wszystko wskazuje na to, że prace produkcyjne mogą rozpocząć się dosyć szybko.

Źródło: http://screenrant.com/terminator-6-linda-hamilton-returning-sarah-connor/

Tagi: James Cameron linda hamilton terminator tim miller

Nie przegap