Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.09.2017 16:09
World of Tanks - nowa kampania fabularna już dostępna
859V

World of Tanks - nowa kampania fabularna już dostępna

World of Tanks doczekało się kampanii fabularnej o nazwie War Stories. Twórcy informują, że nowa operacja w ramach trybu jest już dostępna.

World of Tanks to darmowa gra MMO, w której możemy zasiąść za sterami wielu czołgów inspirowanych rzeczywistymi modelami. Od jakiegoś czasu dostępna jest jednak jeszcze kampania fabularna, czyli zestaw misji, które gracze mogą przechodzić sami bądź z innymi graczami. Wspomniane misje przedstawiają alternatywne wersje poszczególnych wydarzeń z konfliktów historycznych.

World of Tanks otrzyma tryb fabularny dla jednego gracza i kooperacji

W nowej operacji Sealion, która właśnie trafiła do kampanii fabularnej World of Tanks zabierze nas do alternatywnej historii inwazji na Anglię.

Gracz jest rzucony w wir walk, gdzie brytyjskie siły starają się odeprzeć nieustępliwą agresję Niemiec. W trzech, pełnych napięcia misjach, gracz należy do ruchu oporu i prowadzi czołg Cromwell przeciwko potężnym jednostkom wroga, przejmować będzie wrogie lotniska, a finał kampanii zaprowadzi do Londynu…

Wcześniej, w sierpniu mieliśmy już dostęp do innych dwóch operacji. Twórcy informują, że w październiku pojawi się czwarta z nich, czyli Kennedy’s War. Będzie to alternatywna wersja kryzysu kubańskiego, gdzie pokój zostanie zaburzony poprzez instalację sowieckich pocisków nuklearnych w pobliżu granicy USA.

Ukończenie poszczególnych kampanii zapewni nam nowe trofea w systemie PlayStation Network. Ponadto, po ukończeniu operacji odblokowane zostaną tryby wyzwań, w którym możemy te misje przejść jeszcze raz - zasiadając za sterami posiadanych czołgów. Poniżej znajdziecie zwiastun nowej operacji. Jeszcze niżej znajduje się galeria.

World of Tanks - zwiastun Operacji Sealion dla kampanii

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: galeria playstation 4 war stories Wargaming wideo World of Tanks