Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.09.2017 17:19
Wolfenstein 2: The New Colossus otrzymało iście genialny zwiastun
1085V

Wolfenstein 2: The New Colossus otrzymało iście genialny zwiastun

Wolfenstein 2: The New Colossus atakuje kolejnymi materiałami a gra z każdym zwiastunem prezentuje się coraz lepiej. Nowy zwiastun ma wszystko co najlepsze w grze. Nie brakuje w nim trochę fabuły, masy brutalnej akcji i elementów komediowych.

Wszystko wskazuje na to, że nadciągające Wolfenstein 2: The New Colossus będzie powrotem w wielkim stylu. Pracujący z ruchem oporu Blazkowicz jest zmotywowany do działania bardziej niż kiedykolwiek. Sama gra wygląda z kolei na rozwinięcie najlepszych cech i idei stojących za sukcesem, który odniósł poprzednik. Do tego dochodzi świetna kampania marketingowa i dzięki niej możemy podziwiać nowe wideo. To stoi na bardzo wysokim poziomie i mocno nakręca na przygotowywaną grę.

Wolfenstein 2: The New Colossus - pora powstrzymać nazistów i ratować amerykę

Wolfenstein 2: The New Colossus doczekało się świetnego zwiastuna. Ten nie tylko przedstawia tło fabularne gry, gdzie Niemcy okupują Stany Zjednoczone. Wideo pozwala również rzucić okiem na nowe fragmenty rozgrywki. Całość wygląda po prostu obłędnie. Szykuje się świetna opowieść z elementami czarnego humoru oraz niezobowiązująca rozgrywka stawiająca nacisk na brutalne mordowanie nazistów. Sama warstwa wizualna również zaliczyła wielki skok jakości.

Wolfenstein 2: The New Colossus - zwiastun "No More Nazis"

Wolfenstein 2: The New Colossus pojawi się na rynku już w przyszłym miesiącu. Bethesda wyda swoje dzieło w dniu 27 października. Fani FPSów i gier dla jednego gracza powinni koniecznie oznaczyć tę datę w swoim kalendarzu. Przypominamy również, że tytuł otrzyma przepustkę sezonową. Ta da nam dostęp do trzech dodatków, gdzie wcielimy się w nowych bohaterów.

Źródło: YouTube (BethesdaSoftworksUK)

Tagi: Bethesda machine games playstation 4 wideo Wolfenstein 2: The New Colossus

Nie przegap