Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 13:34
Monster Hunter World - data premiery i nowy zwiastun
463V

Monster Hunter World - data premiery i nowy zwiastun

Monster Hunter World to wielki powrót serii. Tegoroczne targi TGS przynoszą nie tylko nowy zwiastun, ale też ważną informację - światową datę premiery.

Monster Hunter World ma być najlepszym co spotkało serię. Twórcy celują w nową, godnej obecnej generacji jakość. To najważniejszy projekt Capcomu od kilku lat. Kolejne materiały tylko udowadniają, że protoplasta gatunku pokaże pozostałym twórcom odpowiedni kierunek.

Monster Hunter World. Wspólne polowania wyglądają świetnie

Na tegorocznych targach TGS nie mogło zabraknąć Monster Hunter World. Dzięki temu poznaliśmy więc światową datę premiery, która przypada na 29 stycznia przyszłego roku. Dowiedzieliśmy się też, że poza standardową edycją pojawi się jeszcze Deluxe z kilkoma dodatkami dla graczy - będą to nowe elementy uzbrojenia, fryzury i tym podobne. Pojawi się też edycja kolekcjonerska, która zawrze w sobie kilka ładnych bonusów. Poza grą będzie to figurka Nergigante - czyli potwora z okładki, ścieżka dźwiękowa na płycie, artbook i ładne pudło, w którym znajdą się gadżety.

Od jutra ruszy też przedsprzedaż, więc ci którzy zamówią grę przed premierą (zarówno w pudle jak i cyfrowo) otrzymają zestaw pancerza o nazwie Origins. Podczas konferencji Sony oprócz powyższych informacji pokazano też zwiastun.

Monster Hunter World - zwiastun z TGS 2017 po japońsku

W momencie premiery Monster Hunter World, pojawi się też specjalna edycja PlayStation 4 z wyjątkowym padem i nadrukiem nawiązującym do gry. Najpewniej pojawi się tylko w Japonii, a szkoda, bo wygląda całkiem dobrze.

Na koniec łapcie angielski zwiastun Monster Hunter World, ot choćby dla samego porównania wersji językowych. Japońska brzmi lepiej.

Monster Hunter World - zwiastun z TGS 2017 po angielsku

 

Tagi: Capcom Monster Hunter World playstation 4 tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap