Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 19.09.2017 12:33
Final Fantasy IX na PS4 już dostępne - zwiastun, cena i galeria
1461V

Final Fantasy IX na PS4 już dostępne - zwiastun, cena i galeria

Final Fantasy IX na PlayStation 4 było niemałym, ale bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Gra jest już dostępna w PS Store. Jest też zwiastun, garść informacji oraz galeria.

Final Fantasy IX na PS4 pojawiło się pierwotnie w systemie PEGI, gdzie gra została sklasyfikowana. Samo to było niemal potwierdzeniem istnienia takowej wersji, ale oficjalne potwierdzenie mamy już za nami.

Final Fantasy IX trafi na PS4

Tym samym, Final Fantasy IX na PlayStation 4 możemy już sobie zakupić. Jeśli posiadacie subskrypcję na PlayStation Plus to zapłacicie mniej - aczkolwiek cena ta obowiązuje do 27 września. Ofertę znajdziecie w tym miejscu; cena zwykła to 89 złotych, a dla posiadaczy PS+ - 71,20zł. W zestawie z grą dostaniecie też ładny motyw oraz paczkę 8 awatarów przedstawiających główne postacie. Moty w prezentuje się następująco. Posiada też własne udźwiękowienie - dźwięki menu gry i motyw przewodni.

Final Fantasy IX w wersji na PlayStation 4 zaoferuje nie tylko ciut ulepszoną grafikę (tylko jeśli chodzi o modele postaci), ale też usprawnienia rozgrywki. Możliwe będzie przyśpieszenie czasu gry (dla choćby szybszego przemierzania lokacji), włączenie opcji automatycznego zapisu czy całkowite pominięcie walk. Do tego wszystkiego dochodzą oczywiście trofea - oczywiście jest platyna.

Na tegorocznym TGS zaprezentowano pierwszy zwiastun wersji na PlayStation 4. Znajdziecie go poniżej.

Final Fantasy IX - zwiastun premierowy

 

Tagi: final fantasy IX galeria playstation 4 Square Enix tokyo game show 2017 wideo

Nie przegap