Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.09.2017 19:17
GTA V to najlepiej sprzedająca się gra w całej historii USA
1565V

GTA V to najlepiej sprzedająca się gra w całej historii USA

GTA V pobiło kolejny niesamowity rekord. Tytuł pod względem ilości sprzedanych sztuk i generowanych zysków jest obecnie liderem w całej historii USA. Możemy być pewnie, że dzieło Rockstar nie prędko odda tron.

GTA V to największych sukces gier w ostatnich latach. Tytuł absolutnie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o popyt i generowane zyski. Rockstar kolejny raz rozbiło bank i zapewniło sobie stały dopływ milionów dolarów na całe lata. Czego powodem jest nie tylko gigantyczna wręcz popularność samej gry, ale i ciągle rozwijane GTA Online.

GTA Online - nowości z aktualizacji Smuggler's Run już dostepne

GTA V znajduje się na rynku od 49 miesięcy. Przez ten czas tytuł aż 46 razy pojawiał się w miesięcznych rankingach sprzedaży, trafiając do pierwszej 10 najchętniej kupowanych gier. Pod tym względem gra jest wręcz rekordowa, bo dokonała tego 16 razy więcej niż jakikolwiek inny tytuł w historii. 

NPD poinformowało do tego, że GTA V na dzień dzisiejszy jest najlepiej sprzedającą się grą w historii całych Stanów Zjednoczonych. Żadna inna produkcja nie sprzedała się w takiej ilości i nie wygenerowała aż takich zysków dla swojej firmy. Pokazuje to również silną pozycję tej gry, która nadal po czterech latach od swojego debiutu jest nieustannie rozchwytywana przez społeczność.

GTA V sprzedało się w oszałamiającej ilości ponad 80 milionów egzemplarzy i... ludzie nadal kupują kolejne sztuki. Kompletnie tego nie rozumiem i mam wrażenie, że fani zaczęli po prostu wydawać swoje pieniądze na drugą kopię swej ulubionej gry. Rockstar dokonało kolejny raz niebywałego osiągnięcia  i możemy być pewni, że jeszcze przez długie lata nikt nie da rady choćby się zbliżyć do wyniki ich gry.

Dla przypomnienia zwiastun z 2011 roku.

GTA V - oficjalny zwiastun gry

Źródło: http://www.usgamer.net/amp/npd-grand-theft-auto-v-is-the-best-selling-game-of-all-time

Tagi: Grand Theft Auto V npd playstation 4 Rockstar North Take-Two wideo

Nie przegap