Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.09.2017 18:45
Marvel vs. Capcom: Infinite. Twórcy uczą grać kolejnymi postaciami
308V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Twórcy uczą grać kolejnymi postaciami

Twórcy Marvel vs. Capcom: Infinite kontynuują serię poradników i prezentują nowe filmiki instruktażowe dla kolejnych postaci. Tym razem na warsztat została wzięta Gamora, Chris Redfield, Nathan Spencer, Hulk, Strider Hiryu i Dormammu

Marvel vs. Capcom: Infinite tak jak poprzednie odsłony może przytłoczyć nowicjuszy. Tytuł jest niesamowicie szybki i chaotyczny, więc niektórzy mogą mieć problem z odnalezieniem się w systemie gry. Najważniejszy jest dobór odpowiedniej postaci jaką zaczniemy naszą przygodę z tą bijatyką.

Marvel vs. Capcom: Infinite - Jak nauczyć się grać?

Marvel vs. Capcom: Infinite uczy jak grać. Studio wyszło z inicjatywą, która ma przedstawić w szybki sposób każdą z postaci. Zawodnicy otrzymują więc filmiki instruktażowe. Te przedstawiają ataki wojowników, techniki specjalne, elementy wyróżniające oraz przykładowe kombosy.

Zaczynamy od Hulka reprezentującego ekipę Marvela. Nie trudno się domyślić, że ta wielka kupa mięśni potrafi porządnie przyłożyć. Część jego ataków posiada wartość "hyper armor" pozwala to przyjąć na klatę cios wroga i nadal wyprowadzić swój cios.

Marvel vs. Capcom: Infinite - Hulk samouczek

Chris Redfield to z kolei mistrz broni, który podczas walki korzysta z całego arsenału jaki znamy z Resident Evil. Postać walczy na daleki dystans i posiada wiele użytecznych ataków.

Marvel vs. Capcom: Infinite - Chris Redfield samouczek

Gamora wygląda nieco inaczej niż w filmowej wersji Strażników Galaktyki. Tutaj walczy przy użyciu miecza i pistoletów. Jej największą zaletą jest ogromna szybkość i zwinność, którą można wykorzystać do przytłoczenia przeciwnika

Marvel vs. Capcom: Infinite - Gamora samouczek

Strider Hiryu potrafi z kolei przyklejać się do krawędzi ekranu a w walce wspomagają go liczne roboty. Także należy do szybkich i zwinnych postaci.

Marvel vs. Capcom: Infinite - Strider samouczek

Nathan Spencer z Bionic Commando podczas walki korzysta ze swojego ikonicznego ramienia. Mechaniczna łapa pozwala mu wyprowadzać śmiercionośne ataki oraz wykonywać chwyty na daleki zasięg.

Marvel vs. Capcom: Infinite - Spencer samouczek

Dormmamu to już z kolei zawodnik przewidziany zdecydowanie dla bardziej doświadczonych użytkowników. Jest to postać wprowadzająca zamęt na pole walki, stosujące najróżniejsze pułapki i dezorientująca przeciwnikami, którego trzyma na dystansie.

Marvel vs. Capcom: Infinite  - Dormammu samouczek

Marvel vs. Capcom: Infinite pojawi się na rynku już 19 września.

Źródło: YouTube (Marvel vs Capcom)

Tagi: Capcom Marvel vs. Capcom: Infinite playstation 4 poradniki wideo

Nie przegap