Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.09.2017 14:57
Don't Starve otrzyma dodatek Hamlet i wiele innych nowości
622V

Don't Starve otrzyma dodatek Hamlet i wiele innych nowości

Don't Starve oraz Don't Starve Together zawarte ze wszystkimi dodatkami w pakiecie Mega Pack, to jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku survival. Dzisiaj dowiadujemy się, że w przyszłym roku dostaniemy dodatek o tytule Hamlet.

Don't Starve i Don't Starve Together cieszą się dużą popularnością i skłania do gry nawet tych, którzy nie są szczególnymi fanami gatunku survival. Duża popularność skłania twórców do wydawania kolejnych rozszerzeń, choć trzeba przyznać, że długo nie pojawiło się nic nowego. Poza pudełkowym wydaniem Don't Starve Mega Pack.

Don't Starve Mega Pack jest już dostępne

Cisza została jednak przerwana dzisiaj. Don't Starve i Don't Starve Together otrzymają w przyszłym roku kolejne rozszerzenie, które nosi nazwę Hamlet. Opowiada o tym jak Winston odkrył portal do świata świń. Kiedy tam trafimy, będziemy mogli zapoznać się z ich cywilizacją, co tyczy się również eksplorowania wszelakich grobowców. Więcej szczegółów jeszcze nie znamy, poza tym, że dodatku możemy spodziewać się w pierwszym bądź drugim kwartale przyszłego roku. Twórcy udostępnili krótką zapowiedź nowości.

Don't Starve i Don't Starve Together - zapowiedź dodatku Hamlet

Przy okazji, trwają prace nad dostarczeniem nowej zawartości do Don't Starve Shipwrecked, którą otrzymamy w przyszłości za darmo. W świecie gry pojawią się nowe rodzaje stworzeń, nowe rodzaje jedzenia i przedmioty do stworzenia. W niedługim czasie pojawią się też nowe wydarzenia w świecie Don’t Starve Together. Pierwszym z nich będzie The Forge, podczas którego 6 graczy w ramach kooperacji, będzie mogło spróbować zgładzić przeciwnika jakim jest Grand Master Boarrior. Wydarzenie ma rozpocząć się w listopadzie tego roku i potrwać przez określony czas. Ci, którzy się z nim uporają, mogą liczyć na nagrody. Szczegółów odnośnie daty jeszcze nie ma.

W przyszłości pojawi się też nowa postać, czyli Winona.

To typowa, harda pracownica fabryki, która w swoim ekwipunku posiada niezastąpioną taśmę klejącą. Postać jest już dostępna na platformie Steam, a na konsolach pojawi się trochę później - znów bez szczegółów.

Źródło: https://forums.kleientertainment.com/topic/81966-announcing-dont-starve-hamlet-the-forge-and-other-exciting-news/

Tagi: 505 Games Don't Starve Mega Pack klei entertainment playstation 4 wideo

Nie przegap