Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.09.2017 12:29
Crash Bandicoot i Neo Cortex dostaną figurki POP!
489V

Crash Bandicoot i Neo Cortex dostaną figurki POP!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy to ogromny hit. Nie mogło więc zabraknąć popularnych figurek od Funko z serii POP!. Tym razem są to postacie z trylogii: tytułowy jamraj w kilku wersjach i jego przeciwnik: Dr. Neo Cortex.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ostatnimi czasy przez długi czas siedziało na szczycie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Zmieniło się to wraz z premierą Uncharted: Zaginione Dziedzictwo i wraz kolejnymi premierami, trylogia spadała coraz niżej, ale wciąż sprzedaje się dobrze. Obecnie na szczycie znajduje się Destiny 2. Nie zmienia to faktu, że Crash jest postacią kultową, nie może więc zabraknąć figurek przedstawiających jamraja.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Tak tworzy się figurki Crasha

Swój kawałek tortu w temacie figurek postanowiła zgarnąć firma Funko, słynąca z produkowania figurek przedstawiających popularne postacie z popkultury. Ich kolejnym celem jest oczywiście Crash Bandicoot N. Sane Trilogy i postacie z tejże. Jest to sam Crash w kilku różnych wersjach oraz jego odwieczny przeciwnik Dr. Neo Cortex.

Pierwsza z nich przedstawia Crasha w wersji standardowej.

Kolejna przedstawia Crasha w nieco innej wersji.

Następna to kolejna wersja, która będzie świecić w ciemnościach.

Kolejna wersja kultowego jamraja jest czarno-biała.

Następna przedstawia Crasha w stroju, z którego korzysta podczas szaleństw na motocyklu. Każdy, kto grał w trzecią odsłonę, będzie wiedział o jaki strój chodzi.

Ostatnia z naszym zwierzakiem, przedstawia Crasha w stroju pilota - znów z trzeciej części.

Na koniec jest jeszcze Dr. Neo Cortex w jednej wersji.

Figurki dostępne będą jesienią. Wszystkie zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony, na której ceny niestety jeszcze nie podano. Podobnie jak dokładnej daty, w której trafią do sprzedaży.

Figurki do sprzedaży trafią w grudniu i dostępne będą w polskim sklepie zajmującym się sprzedażą figurek POP u nas w kraju - POPVinyl. W ofercie sklepu pojawią się m.in. także figurki z Destiny 2 i w najbliższym czasie z Horizon Zero Dawn.

Na dokładkę, poniżej prezentujemy fragment rozgrywki z pierwszej części zawartej w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - fragment rozgrywki

 

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy funko playstation 4 pop! Vicarious Visions wideo