Jakub Barwiak Jakub Barwiak 13.09.2017 14:37
Jay i Cichy Bob Reboot. Powróci znana twarz
341V

Jay i Cichy Bob Reboot. Powróci znana twarz

W zeszłym miesiącu Kevin Smith ogłosił, iż pracuje nad nowym filmem o Jayu i Cichym Bobie. Swój udział w tym projekcie zapowiedział właśnie jeden z aktorów, znanych z produkcji Smitha.

W ostatnich latach, Kevin Smith porzucił swoje znane postaci i skupił się na produkcjach takich jak np. Yoga Hosers, reżyserował również odcinki superbohaterskich seriali (Flash, Supergirl). Za kilka tygodni powróci on jednak do swojego uniwersum i rozpocznie prace na filmem Jay i Cichy Bob Reboot. Oprócz Smitha i Jasona Mewesa, którzy grają kolejno w Cichego Boba i Jaya, swój powrót zapowiedział również Brian O’Halloran, który w Sprzedawcach wcielał się w Dante Hicksa.

Jay i Cichy Bob Reboot zapowiedziane

Tak, zdecydowanie będę tego częścią. Zrobimy kilka śmiesznych rzeczy z postaciami, w które się wcielałem. Grałem kilka z nich, więc mamy szerokie możliwości ich powrotu.

Brian O’Halloran miał pierwotnie ponownie zagrać Dantego Hicksa w Sprzedawcach III, jednak Kevin Smith ogłosił, iż musiał porzucić ten projekt. Na szczęście, dla fanów twórczości reżysera, aktor powróci do jednej ze swoich ról, w tym Dantego – jednego z tytułowych sprzedawców, być może tym razem w czasie dnia wolnego. ;)

O’Halloran pojawiał się również w małych występach w wielu filmach Smitha, w których to zawsze wcielał się w jednego z członków rodziny Hicks. Wystąpił on jako Gil Hicks w Szczurach z supermarketu, Jim Hicks w Pogoni za Amy i Grant Hicks w Dogmie. Postaci nie były tak istotne jak Dante w Sprzedawcach, jednak mogą być one dobrym materiałem do gagów.

Jay i Cichy Bob kontratakują opowiadał o podróży niezwykłego duetu do Hollywood. Ich celem było zatrzymanie produkcji ekranizacji komiksu Bluntman i Chronic, opartego na Jayu i Cichym Bobie właśnie. W nowej części swoich przygód ponownie wybiorą się w podobną drogę, tym razem aby powstrzymać powstanie rebootu obrazu, którego produkcję próbowali nieskutecznie powstrzymać w pierwowzorze. Produkcja Jay i Cichy Bob Reboot rusza już tej jesieni.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1702270/jay-and-silent-bob-reboot-is-bringing-back-a-kevin-smith-favorite

Tagi: brian o'halloran clerks Jay and Silent Bob Reboot kevin smith Miramax

Nie przegap