Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.09.2017 17:20
Lego Ninjago Movie - Gra wideo. W polskiej wersji głosu użyczy YouTuber
676V

Lego Ninjago Movie - Gra wideo. W polskiej wersji głosu użyczy YouTuber

Lego Ninjago Movie - Gra wideo już niedługo pojawi się na rynku. Jak najlepiej przyciągnąć do gry nowe pokolenie wychowane na internetowych idolach? Zatrudniając jednego z nich do podłożenia swego głosu postaci występującej w grze!

Lego Ninjago Movie - Gra wideo to jak nie trudno się domyślić produkcja zmierzająca na konsole i stworzona na bazie filmu animowanego o tym samym tytule. Pozycja pojawi się na PlayStation 4 w dniu 22 września i otrzyma pełny dubbing w naszym języku.

Lego Ninjago zapowiedziane zwiastunem pełnym akcji

Lego Ninjago Movie - Gra wideo dostępne będzie na rynku w edycji specjalnej. W jej ramach otrzymamy minifigurkę przedstawiającą jednego z bohaterów tej gry. Rodzimy wydawca chwali się również polską wersją językową i udziałem Łukasza Walaszka znanego z prowadzenia kanału YouTube o nazwie Yoczook. Dlatego też jedna z postaci w grze przemówi głosem tego Youtubera. Poniżej macie nowy zwiastun pozwalający sprawdzić próbkę naszej wersji językowej.

 Lego Ninjago Movie - Gra wideo - zwiastun z polskim dubbingem

Lego Ninjago Movie - Gra wideo podzielone zostanie na osiem lokacji znanych z filmu. Wcielimy się w bohaterów z wielkiego ekranu i razem z nimi stawimy czoła złowrogiemu Garmadonowi. Pozycja będzie platformówką z elementami walki i akcji. Twórcy przewidzieli również dodatkowy tryb rywalizacji dla czterech graczy jednocześnie.

Źródło: Notatka Prasowa

Tagi: LEGO NINJAGO Movie – Gra wideo playstation 4 Traveller's Tales Warner Bros. Interactive wideo

Nie przegap