Jakub Barwiak Jakub Barwiak 12.09.2017 13:42
Stan Lee nagrał cameo do najbliższych pięciu filmów Marvela
580V

Stan Lee nagrał cameo do najbliższych pięciu filmów Marvela

Jednym z elementów charakterystycznych filmów Marvela jest pojawianie się w nich Stana Lee. Dowiedzieliśmy się, iż legendarny twórca komiksów pojawi się w kilku kolejnych produkcjach MCU.

Stan Lee nakręcił już swoje występy do kilku nadchodzących filmów produkcji Marvela, w tym do niezatytułowanych jeszcze Avengers 4. Jedna z największych legend w historii komiksu ma już obecnie 94 lata, więc wielu fanów zastanawia się jak długo Stan Lee będzie zarażał swoim entuzjazmem. Wiemy za to, że jeszcze przez kilka lat będziemy mogli cieszyć się jego występami w filmach superbohaterskich.

Thor: Ragnarok nowym początkiem dla serii

W czasie swojego wystąpienia na Wizard World Nashville 2017, agent Stana Lee zdradził, że jego klient nagrał swoje występy do pięciu nadchodzących filmów ze stajni Marvela, w tym zaplanowanych na 2019 rok – Avengers 4.

Możemy powiedzieć, że pojawi się w obu częściach Avengers. Zrobiliśmy też Ant-Mana, Black Panther i Thora.

Fakt, iż Lee pojawi się w najnowszym Thorze był już znany, potwierdził to gwiazdor produkcji Chris Hemsworth, który zdradził, że występ Lee w Thorze jest najlepszy z dotychczasowych. Teraz wiemy już również, iż wystąpi on również w każdej kolejnej produkcji spod szyldu MCU, aż do Avengers 4.

Wśród filmów wymienionych przez agenta Stana Lee nie ma obecnie Captain Marvel i sequela Spider-Man: Homecoming. Doniesienia mówiły jednak, iż te Lee ma dopiero w planach. Mimo swojego zaawansowanego wieku jest on wciąż w świetnej formie, możemy więc zakładać, że i w tych filmach go zobaczymy.

Źródło: http://screenrant.com/stan-lee-cameos-avengers-3-4-thor-black-panther/

Tagi: avengers disney marvel Stan Lee thor ragnarok

Nie przegap