Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.09.2017 18:27
Elex przedstawia frakcję industrialnych kleryków
551V

Elex przedstawia frakcję industrialnych kleryków

Elex prezentuje swoją rozgrywkę na nowym zwiastunie. Ten poświęcono jednej z frakcji, do której będziemy mogli dołączyć. Poznajcie świętych kleryków korzystających z mechów i broni plazmowych.

O Elex słyszeliśmy ostatnio za sprawą podejścia twórców do polityki płatnych dodatków DLC. Ci stawiają sprawę jasno - żadnych chamskich rozszerzeń nie otrzymamy, bo te są dla nich sprawą iście śmierdzącą.

Elex bez dodatków, bo te "śmierdzą"

Elex ma być więc grą kompletną a jeśli otrzyma dodatek to będzie to naprawdę znaczące rozwinięcie produkcji. Twórcy takich klasyków jak seria Gothic czy Risen wracają za sprawą kolejnej pozycji RPG. Tym razem zabiorą nas do klimatów science fiction. Ma to być ciekawa mieszanka, gdzie nowoczesna technologia i klimaty posta-apokalipsy mieszają się z walkami na miecze i magią.

Elex  - zwiastun prezentujący frakcję Kleryków

Elex odda do naszej dyspozycji kilka frakcji. Dołączenie do jednej z nich ukształtuje rozwój naszego bohatera i przebieg fabuły. Nowe wideo przedstawia nam organizację Kleryków. Wyznają oni bóstwo o nazwie Calaan i wierzą, że konsumowanie substancji Elex to grzech. Zamiast tego używają jej do napędzania swoich maszyn.

Źródło: YouTube (Piranha Bytes)

Tagi: Elex piranha bytes playstation 4 thq nordic wideo

Nie przegap