Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.09.2017 15:56
LawBreakers przygotowuje się do gier rankingowych. Aktualizacja 1.3
236V

LawBreakers przygotowuje się do gier rankingowych. Aktualizacja 1.3

LawBreakers wprowadza pierwsze zmiany mające przygotować graczy na tryb rankingowy. Oprócz tego pojawi się też kilka nowości. Przed Wami zmiany wprowadzone przez aktualizację 1.3.

LawBreakers pojawiło się ponad miesiąc temu. Gra jest świetna, ale łatwo nie ma. Głównym jej problemem zdaje się być przesyt w gatunku i sama obecność Overwatch od Blizzarda, z którym konkurować nie sposób. Twórcy nie przestają jednak ulepszać swojej gry i jeszcze w tym roku wprowadzą wiele nowości. Gry rankingowe, nowe mapy, całkiem nowa klasa ciągłe poprawki.

LawBreakers niedługo stanie się jeszcze lepsze

Obecnie w LawBreakers dostępne są tylko trzy tryby: Tutorial, Quick Play i Custom Game. Jedynym sposobem przynoszącym jakieś korzyści z grania, jest branie udziału w szybkich rozgrywkach. Jednak nawet w tym trybie nie było ograniczeń co do wybieranych klas - zespół mógł składać się z 5 takich samych zawodników. Prowadziło to do tego, że jedna drużyna mogła być znacznie silniejsza od drugiej, co źle wpływało na balans. Jak wiadomo, coś takiego w grach rankingowych nie mogłoby mieć miejsca. Dlatego twórcy już teraz, pomału wprowadzają zmiany w tym temacie. Od teraz w Quick Play będzie można wybrać tylko dwóch przedstawicieli tej samej klasy na daną drużynę. Osobiście optowałbym za zezwoleniem na tylko jedną, ale być może to wystarczy.

W aktualizacji 1.3 nie będzie zmian w balansie - to pierwszy taki. Zamiast tego dostaniemy kilka nowości. Pierwsza z nich to wariacja jednej z map. Od teraz na Promenade będziemy mogli zagrać nocą

Kolejną nową bajerą jest możliwość zostawiania śladów od kopnięć na ścianach. Niby nic, a cieszy. Tym bardziej, że wzorów jest całkiem sporo.

Przydatną funkcją będzie też możliwość śledzenia wszystkich bonusów dla doświadczenia, które będą trwały w danej chwili. Twórcy zadbali o odpowiednią funkcję w menu głównym.

Teraz pora na zmiany wprowadzone w temacie map i rozgrywek.

Blitzball:

  • Zwiększono zasięg obszaru, w którym tarcza piłki będzie schodzić.

Overcharge:

  • Zwiększono zasięg obszaru, w którym tarcza baterii będzie schodzić.
  • Zwiększono obszar, w którym walczy się o baterię.
  • Zmieniono kształt obszaru podczas rywalizacji na cylinder.

Uplink:

  • Zwiększono zasięg obszaru, w którym tarcza baterii będzie schodzić.
  • Zwiększono obszar, w którym walczy się o baterię.
  • Zmieniono kształt obszaru podczas rywalizacji na cylinder.

Oprócz tego wprowadzono poprawki w temacie wyświetlania portretów oraz interfejsu. Zadbano też o naprawienie problemów z dźwiękiem i pracą kamery, które miały miejsce w niektórych sytuacjach. Wprowadzono też kary dla opuszczających rozgrywki - ktoś taki automatycznie otrzyma najniższą ocenę. Z drugiej strony podkręcone zostało punktowanie za dobrą grę, aby gracze dobrzy częściej widzieli ocenę S i S+.

LawBreakers - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://lawbreakers.nexon.net/en/news/article/25152/

Tagi: boss key productions Lawbreakers patch playstation 4

Nie przegap