Jakub Barwiak Jakub Barwiak 11.09.2017 14:53
Strażnicy Galaktyki. Poznamy przeszłość Rocketa
978V

Strażnicy Galaktyki. Poznamy przeszłość Rocketa

Rocket – morderczy i sarkastyczny szop stał się jednymi z ulubieńców fanów kinowego uniwersum Marvela. James Gunn – reżyser obu części Strażników Galaktyki zdradził, iż w przyszłych filmach dowiemy się czegoś o jego pochodzeniu.

James Gunn – odpowiedzialny za Strażników Galaktyki podzielił się kilkoma faktami o pochodzeniu Rocketa. Historia wygadanego szopa ma być inna niż ta w komiksach. Postać, której głosu użycza Bradley Cooper (trylogia Kac Vegas) jest genetycznie modyfikowanym szopem, z morderczymi skłonnościami i ciętą osobowością. W komiksach, był on obiektem eksperymentu, którego celem było zrobienie z niego szefa ochrony na planecie - kolonii dla psychicznie chorych.

Filmy Marvela opuszczą Netflix

Jego historia w filmach będzie jednak zmieniona. James Gunn na Hasconie (impreza Hasbro) zdradził, iż jego pochodzenie i historia będą o wiele gorsze, niż to co znamy z kart komiksu.

Jak wiecie, w MCU pokazujemy te postacie trochę inaczej, niż w komiksach. Dowiemy się czegoś więcej o pochodzeniu Rocketa w przyszłych filmach, będzie to odrobinę inna historia, niż ta w komiksach. Wiemy już trochę skąd pochodzi. Nowa historia jest straszniejsza, niż to co w komiksach.

Reżyserowi zdarzało się już bronić różnic między filmami, a komiksami, widać iż nie zmienił swojego zdania w tym temacie. W Strażnikach Galaktyki dowiedzieliśmy się już, że Rocket jest efektem eksperymentu, który miał zwiększyć jego inteligencję i siłę. Jednak jaki był tego powód, tego nie wiemy. Być może pokaże nam to trzecia część Strażników.

Zanim jednak Strażnicy Galaktyki 3 pojawią się w kinach, Rocketa i jego towarzyszy zobaczymy już w Avengers: Infinity War, gdzie pomogą oni Avengersom w walce z Thanosem.

Źródło: http://screenrant.com/guardians-galaxy-rocket-origins-comic-movie-differences/

Tagi: Disney guardians of the galaxy Guardians of the Galaxy vol. 2 james gunn marvel Strażnicy Galaktyki Strażnicy Galaktyki vol. 2

Nie przegap