Okami HD na PS4 coraz pewniejsze

News
398V
Okami HD na PS4 coraz pewniejsze
kalwa | 08.09.2017, 13:45

Okami HD na PS4 pojawiło się ostatnio w ramach przecieku. Oficjalnego potwierdzenia wciąż nie ma, ale gra została sklasyfikowana na odpowiedniej platformie w Korei.

Okami HD na PlayStation 4 zaistniało w Sieci stosunkowo niedawno, kiedy to Kotaku doniosło o przecieku. Mówił on o tym, że odnowiona wersja gry pojawić by się miała na PlayStation 4 jeszcze w tym roku. Ściślej mówiąc chodzi o datę 12 grudnia. Nie udało się jednak potwierdzić tych informacji.

Okami HD na PS4 jeszcze w tym roku?

Teraz na wierzch wypłynęła kolejna informacja. Okami HD zostało ocenione przez koreański komitet zajmujący się ocenianiem gier. Widnieje tam nie tylko wersja na PlayStation 4, ale również na Xbox One i PC.

Wciąż nie przynosi to jednak oficjalnego potwierdzenia, choć trudno na tym etapie mówić o tym, że takowy projekt nie ma miejsca. Jeśli mowa o dacie premiery to wciąż pozostaje ta, o której była mowa wcześniej, czyli 12 grudnia tego roku, ale i tutaj nie jest to do końca pewne. Na więcej informacji trzeba poczekać, a tymczasem poniżej znajduje się zwiastun odnowionej wersji na PlayStation 3.

Okami HD - zwiastun wersji na PS3

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1430228

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych