Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.09.2017 14:53
Nioh - data premiery i szczegóły na temat ostatniego dodatku
472V

Nioh - data premiery i szczegóły na temat ostatniego dodatku

Nioh jeszcze w tym miesiącu otrzyma trzecie i ostatnie rozszerzenie fabularne. Oprócz daty premiery mamy okazję poznać jeszcze inne szczegóły oraz przyjrzeć się pierwszym grafikom.

Nioh do tej pory otrzymało dwa rozszerzenia fabularne. Choć na dobrą sprawę obok nich pojawiło się wiele aktualizacji, które nie tylko poprawiły liczne problemy, ale też wzbogaciły grę o choćby tryb PvP czy nowe mechaniki. Pierwszym rozszerzeniem było "Smok Północy", które spodobało się naszemu redaktorowi na tyle, że wystawił solidne 8/10. Drugie rozszerzenie nie jest już tak zadowalające, ale wciąż udane. Jedyny jego problem to zbyt krótki czas zabawy jaki ma do zaoferowania. No chyba, że lubimy grind.

Nasza recenzja "Defiant Honor" - dodatku do Nioh

Dotychczasowe rozszerzenia rozgrywały się po wydarzeniach z Nioh. W pierwszym z nich nasz bohater mierzył się z Date Masamune, który szykował się do przejęcia władzy. W drugim z kolei uczestniczyliśmy w oblężeniu twierdzy w Osace, którą zaatakowała armia nowego przeciwnika, czyli Yukimurę Sanadę. Trzecie rozszerzenie o nazwie "Bloodshed's End" ma definitywnie zakończyć fabułę gry. W drugim dodatku wojna została zakończona, ale kolejne wydarzenia doprowadziły do wybuchu nowej, w której udział weźmie protagonista gry, czyli William.

Trzecie rozszerzenie nie tylko przedłuży fabułę Nioh, ale odda nam nowe formy zabawy. Mowa o trybie The Abyss, który najsilniejszym wojownikom pozwoli sprawdzić się na polu walki. Będzie to zestaw walk i wyzwań dla najbardziej wprawionych graczy. Więcej jednak dowiemy się wkrótce przed premierą dodatku. I tak jak było w przypadku poprzednich rozszerzeń, znów pojawią się nowi przeciwnicy, uzbrojenie, poziom trudności oraz zadania.

Dodatek ma pojawić się 26 września i kosztować tyle co poprzednie, czyli 42 złote. Oczywiście wszyscy, którzy posiadają przepustkę sezonową, otrzymają je bez opłat. Pod newsem znajduje się galeria, w której znajdziecie jeszcze jedną grafikę. Na ten moment zwiastuna jeszcze nie ma.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/09/07/niohs-final-action-packed-dlc-bloodsheds-end-arrives-26th-september/

Tagi: galeria nioh playstation 4 Sony Interactive Entertainment Team Ninja

Nie przegap