Daniel Stroński Daniel Stroński 06.09.2017 20:05
Destiny 2. Preorderowe niespodzianki dopiero po przejściu gry
1026V

Destiny 2. Preorderowe niespodzianki dopiero po przejściu gry

Destiny 2 trafiło dziś do sprzedaży i jeśli połasiliście się na zamówienie przedpremierowe, oczekując potężnego sprzętu do wykorzystania, czeka Was długa droga!

Destiny 2 w końcu trafiło na rynek i tysiące graczy na całym świecie sprawdza, jak bardzo Bungie udało się dopracować formułę poprzedniczki. Zupełnie nowa fabuła opowie historię inwazji Kombinatu (Cabalów) pod przywództwem potężnego Ghaula, co zmusi Strażników do wycofania się i planowania odparcia nieprzyjaciela. Deweloper obiecał także świeży zestaw bronie i mocy, a znane z poprzedniczki trzy klasy będziemy mogli rozwinąć na nowe sposoby. Dostaniemy także dodatkowe tryby PvP i PvE, których jest sporo, i... no, specjalne rzeczy dla osób, które zdążyły złożyć swoje zamówienie jeszcze przed premierą bądź wybrały edycję rozszerzoną. Niestety, akurat to nie będzie dostępne od razu.

Destiny 2 - tańczący Strażnicy na zwiastunie premierowym

Jeśli zdecydowaliście się na którekolwiek wydanie Destiny 2 z bonusową zawartością cyfrową, nie oczekujcie jej od momentu włączenia gry. Zakup w przedsprzedaży teoretycznie daje Wam dostęp do następujących atrakcji:

  • egzotycznego karabinu Zimne Serce,
  • wyświetlającego nasze statystyki zabójstw Ducha Liczytrupa,
  • emotki Salut.

Niestety, żeby otrzymać je wszystkie, będzie trzeba się nieco wysilić. Broń dostaniemy od Gunsmitha dopiero po ukończeniu kampanii fabularnej i wbiciu maksymalnego 20. poziomu doświadczenia. I choć jeszcze można to zrozumieć, bo nie ma co dawać potężnych giwer niskopoziomowym postaciom, tak podobny wymogi dla Ducha Liczytrupa są już dziwniejszym przypadkiem. Co z emotką? Tutaj mamy dwie opcje - ukończyć kampanię fabularną lub odblokować huba społecznościowego - Farmę. Inne bonusy z limitowanych edycji czy od wybranych sklepów zdobywa się podobnie - bronie po przejściu gry, emotki i emblematy na Farmie.

Zwracamy na to uwagę, bo choć kupowanie przedmiotów w grze sieciowej jest często dużym ułatwieniem lub zwykłą kosmetyką i niewielu lubi to robić, zwolennicy takich atrakcji mogą się zdziwić, mogąc odblokować rzeczy, za które dopłacili, dopiero po kilkunastu godzinach zabawy.

Destiny 2 - bonusy w przedsprzedaży

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-06-destiny-2s-pre-order-loot-takes-a-while-to-unlock

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4

Nie przegap