Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.09.2017 15:57
Destiny 2 - serwery już działają
686V

Destiny 2 - serwery już działają

Destiny 2 ma premierę jutro, ale według doniesień z Sieci serwery już działają. Wszyscy, którym udało się grę dorwać wcześniej, mogą już bawić się w trybie wieloosobowym.

Destiny 2 ma być znacznie większe, bardziej przemyślane i po prostu lepsze od poprzednika. Konstrukcja gry ma bardziej przypominać typowe MMO RPG. Do dyspozycji dostaniemy otwarty świat, w którym spotkamy postacie niezależne - od nich otrzymamy zadania poboczne. Pojawią się też nowości w postaci strefy społecznościowej, trybów czy mechanik obecnych w rozgrywce. Kampania dla jednego gracza ma być znacznie bogatsza w treść, która będzie nam też bezpośrednio podsuwana. Ostatnio pojawiła się informacja o tym, że rzekomo w kampanii nie będziemy mogli grać z drugim graczem. Szybko jednak okazała się nieprawdziwa.

Destiny 2 bez kooperacji w kampanii? Bungie dementuje

Oficjalną premierę Destiny 2 ma jutro, 6 września. Jak się okazuje, serwery jednak już działają, również w Europie. Jeśli komuś udało się dopaść fizyczny egzemplarz wcześniej, może już zacząć zabawę. Gracze, którzy kupili wersję cyfrową muszą oczywiście poczekać do północy - wtedy dopiero gra zacznie działać. Co do zawartości wewnątrz gry - misje Nightfall Strikes dostępne będą od razu, ale na pierwszy raid trzeba będzie poczekać do 13 września i godziny 19:00 naszego czasu. Dwa dni później o tej samej godzinie będziemy mogli zacząć zabawę w Trials w Crucible.

Destiny 2 pozwoli nam na zabawę w pojedynkę, ze znajomymi i w różnych trybach z rodzaju PvP czy PvE. W odróżnieniu od poprzedniej części, kontynuacja pojawi się w pełnej lokalizacji polskiej, więc możemy liczyć na polski dubbing. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun premierowy, który pojawił się już 2 tygodnie temu.

Destiny 2 na oficjalnym zwiastunie premierowym

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-05-destiny-2-servers-now-live

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4

Nie przegap