Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.09.2017 09:53
Amazon Prime Video dostępne na PS4 w Polsce
2646V

Amazon Prime Video dostępne na PS4 w Polsce

Amazon Prime Video to platforma streamingowa oferująca dostęp do wielu popularnych filmów i seriali, w tym tych, które są wyprodukowane i rozpowszechniane przez Amazon Studios. Od teraz dostępna jest w Polsce na PlayStation 4.

Amazon Prime Video nie zdobyło wielkiej popularności w Polsce, mimo stosunkowo niższej ceny względem Netflix. Choć jeśli chodzi o cenę, to Amazon Prime Video wypada atrakcyjniej. Przez pierwsze pół roku kosztuje tylko 2,99 euro, a po upłynięciu tego okresu, opłata zwiększa się do 5,99 euro. Ofertę jednak można przetestować przez darmowy okres próbny dostępny przez tydzień.

Dzięki Amazon Prime Video obejrzymy wiele popularnych seriali i filmów, aczkolwiek nie wszystkie dostępne są z polskim tłumaczeniem.W ofercie dostępne są takie filmy jak Karate Kid, Hellboy, Lepiej być nie może, Hitch, Pitch Black, Faceci w Czerni, Bad Boys i wiele innych choć nie są to nowości.

Jeśli chodzi o seriale to w ofercie znajdziemy takie jak Amerykańscy Bogowie, The Man in the High Castle czy The Grand Tour. Amazon Prime Video na PlayStation 4 znajdziecie tutaj. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna, choć jak było wspomniane wcześniej, należy opłacić abonament lub skorzystać z tygodniowego okresu próbnego. Więcej informacji znajdziecie tutaj, gdzie możecie zapisać się też do darmowego okresu próbnego.

Amazon Prime Video na oficjalnym wideo

 

Tagi: Amazon amazon prime amazon studios playstation 4 Video

Nie przegap