Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.09.2017 15:25
Borderlands 3 - nad grą pracuje prawie całe Gearbox Software
942V

Borderlands 3 - nad grą pracuje prawie całe Gearbox Software

Borderlands 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych zapowiedzi. O grze na razie w zasadzie nic nie wiadomo, poza tym, że faktycznie powstaje. Teraz samo Gearbox podkręca atmosferę, mówiąc, że w tworzenie gry zaangażowane jest większość studia.

Borderlands 3 nie pojawiło się ani na tegorocznych targach E3, ani na Gamescomie. Niedawno miał miejsce wyciek - jeden ze sklepów za bardzo pośpieszył się opublikowaniem oferty. Producenci standardowo pojawili się na trwającym jeszcze PAX West 2017, ale i to nie przyniosło żadnych zapowiedzi.

Borderlands 3 - wyciek sugeruje nadchodzącą zapowiedź

Zamiast konkretów dostaliśmy kolejne wzmianki o Borderlands 3, choć nie bezpośrednie. Wcześniej prezes Gearbox Software wspomniał, że nie do końca zadowolony jest ze stylu graficznego serii, a teraz zdecydował się na podkręcenie atmosfery mówiąc, że większość jego studia jest zaangażowane w produkcję gry. Różne oddziały studia znajdują się w kilku miejscach na świecie i jak stwierdził sam zainteresowany, jakieś 90% potencjału ich wszystkich wykorzystywane jest przy produkcji "czegoś na co wszyscy czekają".

Wciąż jednak nie potwierdził oficjalnie, że Borderlands 3 faktycznie powstaje, choć nietrudno o domysły. Pozostaje więc czekać na oficjalną zapowiedź i tym samym pewnie pierwszy zwiastun. Trudno przypuszczać kiedy może to nastąpić, ale raczej bezpiecznie jest założyć, że będzie to przyszły rok.

Źródło: http://www.dualshockers.com/borderlands-3-gearbox-90/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software playstation 4

Nie przegap