Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.09.2017 11:42
Destiny 2 bez kooperacji w kampanii? Bungie dementuje
1475V

Destiny 2 bez kooperacji w kampanii? Bungie dementuje

Destiny 2 nie będzie oferowało współpracy w misjach kampanii - taka wieść walnęła niczym grom z jasnego nieba w trakcie weekendu. Fani wpadli w panikę złorzecząc na Bungie. Okazuje się jednak, że jak to bywa w tego typu sytuacjach - ktoś coś źle zrozumiał i poszła zła informacja.

Destiny 2 bez współpracy w misjach fabularnych - taka informacja pojawiła się po materiale wideo z serwisu IGN oraz notki z oficjalnego poradnika gry, gdzie w pewnej dwuznaczności padł tekst, że misje fabularne będziemy rozegrać z innymi graczami dopiero po ich wcześniejszym ukończeniu. Z tego wynikać miało, że to co było najsilniejszym elementem Destiny, w Destiny 2 zniknie. Nic dziwnego, że fani mówiąc kolokwialnie - się wkurzyli. I momentalnie zaatakowali profile Bungie w mediach społecznościowych.

Destiny 2 - rozpakowanie kolekcjonerki

Na szczęście, błędna informacja błyskawicznie została zdementowana. Fabularne misje będą od razu mogły być rozgrywane z innymi ludźmi, tak jak było w Destiny. Będą oczywiście pewne ograniczenia. Jakie? Mowa o pierwszej misji - Powrót do Domu, którą mieliśmy okazję rozegrać w becie. W niej grać będziemy sami zanim przyjdzie nam możliwość formowania własnej grupy uderzeniowej.

Czyli Bungie chce decyzją o solowym otwarciu gry zaznaczyć sytuację w której znaleźli się Strażnicy. Rozbici po ataku rasy Cabal muszą na nowo znaleźć swoją tożsamość, zreorganizować się i przygotować do kontrataku, odnaleźć Mówcę oraz odzyskać Podróżnika, którego zwędził nam Ghaul.

Destiny 2 - premierowy zwiastun live-action

 

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4

Nie przegap